• bana yeniden entryler girdiren adam.

kabileni öpeyim ebubekir. bir çay kaşığının ıq seviyesine sahipsin. git lütfen.
  • yav o değilde vincent nere... aboubakar nere...
    nasıl oluyorda bu iki isim yanyana gelebiliyor.
    bu nasıl bir multikültüralizm arkadaş...
    vincentciğim biz cumaya gidiyoz sen de geliyor musun
  • neredesin ey alman panzerim! ey ba!
  • bonservisi coktan alinmis olan futbolcu.

ffp'ye takilmamak icin bu yontemi sectiler.
  • şenol hoca'nın da dediği gibi, bu yetenekte bir futbolcunun kendisi sarı kart görmek yerine rakiplerinin sarı kart görmesi gerekiyor. yontulacak.
  • hakkında küfur içermeyen entry girilmesi zor futbolcu. yetkililere sesleniyorum bunu alın burdan biz beşiktaş taraftarı olarak artık dayanamıyoruz
  • laflarımı bana yedirdi demiştim (bkz: #66822168)

yok kardeşim yanılmamışım adam yetenekli ama futbol zekası yok. şampiyonluğu garanti hale getirebilecek bir haftada onun mallığı yüzünden yine 10 kişi kaldı takım.

git büyü tecrübe kazan ve kimde oynarsan oyna.

beşiktaş'ın acil olarak kadro dışı bırakması gereken pimi çekilmiş bombası.

ömer şişmanoğlu'na şans verilsin o da yıpratıcı forvet.
  • antalyaspor maçındaki ikinci sarı çok ağır karar, daha dikkatli olması gerekiyordu. yalnız bu başilıkta bu adama ırkçılık ve ayrımcılık yapanlar "we are all eto'o" diye ırkçılığa karşı çıkan beşiktaş taraftarı olamaz. tutmasın lan sizin gibiler beşiktaşı.

burada kendisine edilen küfürleri ve yapılan ırkçılığı tek tek yedirecek, tekrar boyunlara doluyacak beşiktaşın yetenekli futbolcusu.
  • içimden geçen ve o haftaya kadar bir terslik olmazsa olacak olan. başakşehir ve bjk kafa kafaya gider sonra biz gideriz uçan kuşlar martılara inönüde koyarız . başakşehirde de devleyinde yardımıyla o haftaya kadar gelir . gerisini bilmem .
hesabın var mı? giriş yap