• (bkz: #33191162)

ne yazacaksam önceden yazılmış zati.
  • nick altına ağlayan dinci itlerden anlaşıldığı kadarıyla oldukça iyi yolda olan yazar.
  • nick altına mal mal yazanları azıcık da olsa takan yazar. takmayınca da özel mesajdan ağlıyorlar sonra, sil yazdığını diye. ağla la akit, belki hocana katılırsın abd'de.

edit: yazım hatası.
  • kemalist görünümlü şakirttir.
    (bkz: ofisin vitra'sı)
  • siftahsız amerikalı hocasının göt kılı.
  • finlandiya'dan çıkma, nordik caz, elektronik müzik ve post rock türlerini avant garde bir yaklaşımla harmanlayan enstrumental trio. *

2012'de çıkardıkları ilk albümleri tales from the deep waters' ın ardından çıkaracakları yeni albümlerinden iki adet single yayınlamışlar, on the run isimli şarkıya bir de performans klibi çekmişler.
  • (bkz: son fetöcü savunucu) bizatihi kendisidir, iade ediyorum. bu yazarın yazdıklarına artık güvencim kalmadı maalesef, (#71111625) yazım lincin sonucu intihar olabilir uyarımdan ötürü bu iftirayı atan virta "lince hayır" mesajımı idrak edemeyip nick altıma böyle bir iftira yazmış. mesajla belirttim kendisine fakat nafileydi.

bu öfkeli ergen takımı ağzındaki köpüklerle okuduklarını idrak etme sorunu yaşıyor, üstelik savundukları fikirleri hakaretamiz/iftiracı olmadan haklılaştıramayacak kadar noksanlar... benim atatürk ile ilgili fikrim (#65298917) yazımda mevcut, aleni şekilde iftira olan bu ifadesinden ötürü kadir mısıroğluyla aynı çizgide olan kişiyle de virta bizatihi özdeş, açıkçası lord edard stark'ın muhalif tarafındaki eşleniği olduğunu onun gibi davranarak ortaya koydu. nedendi, hiç anlayamıyorum... bir insan neden iftira atar...
  • (bkz: 1999 yılı hayat pahalılığı) isimli başlıkta açık açık asgari ücret yanında dönemin memur maaşları linki verilerek gerçekler anlatılmasına rağmen bunu anlayamayan cahil kullanıcı.
    buna kim para verip böyle abuk subuk şeyler yazdırıyorsa boşa masraf yapıyor.
hesabın var mı? giriş yap