• görüp görebileceğiniz en yavaş internettir. tamam baz istasyonu, 3g de tamam da ekşide bile tek sayfa açma bu kadar beklememeli. reklamlara inanmayın. gb yüksek veriyor olabilirler ama kendileri de biliyor bu hızla o kota dolmaz diye. o yüzden rakamlar yüksek.
  • kullandigim ve h+ cektigi halde catir catir kullandigim ve eski operatorumu bu zamana kadar hic aratmayan internettir.
  • maalesef turkcell kadar hızlı olmayan internet.
  • 06.06.2016 tarihinde yalın internet başvurusu yaptım.modem hadil 53,90 tl. 25.06.2016 tarihine kadar açamadılar interneti.defalarca aradım saydım sövdüm şikayetten bulundum geri dönüş yapmadılar.iptal başvurusu yaptım iptal edildi mesajlarını bekliyorum. bu arada 25.06.2016 tarihinde eşimin adına superonline internete başvurdum 26.06.2016 pazar günü kurulumu yaptılar ve çile bitti. vodafone internet almayın kardeşim.kırmızıdan uzak durun
  • telefonun internetini tv'ye bağlayıp bugün 4k video açtım. götüme kaçtı. hiç mi takılma olmaz amk ya. süperdir efendim. turkcell'in ve diğer ezik operatörle uğraşmayınız.
  • bulunduğum bölgede turkcell alt yapısını kullanan şirkettir. turkcellin %20'lık zammından sonra vodafone geçiş yaptım. turkcellin modemini iade ettim. vodafone aynı modemi geri bağladı. tel farkla turkcell yazan yere vodafone sticker ı yapıştırmışlar.
  • son birkaç gündür ne instagram yenileniyor ne de whatsapp a girebiliyorum. interneti kapatıp açınca biraz düzeliyor, sonra yine aynı.
  • vodafone evde internet
    tek kelime ile uzak durun.
    iptal için dilekçe verdik, aranacaksınız dediler ve aramada onay verdiğiniz takdirde kapanacak dendi. iptal dilekçesini alır almaz hattı kısıtlamışlar.
    yuh size be.. kapatmıyor ve hizmet de vermiyor.
    sizi ağzıma sakız yapacağım, heryerde anlatacağım.
    haksız yere aldığınız paralar arkanızdan çıkmasın.
  • hemen biter.
hesabın var mı? giriş yap