• vodafone yanımda uygulamasının haftalardır internet veya dakika vermemesi ve saçma sapan sitelerde indirim göstermesi uygulamanın dürüst çalışmadığının göstergesidir.

başlarda durumun sadece benden kaynaklandığını düşündüm ancak arkadaşlarıma sorduğumda kendilerinde de aynı durumun mevcut olduğu haftalardır herhangi bir dakika ya da internet alamadıklarını söylediler.

daha sonra internetten de araştırdığımda gerçekten de hemen hemen herkese internet ya da dakika vermeden saçma sapan sitelerden indirim göstermektedir.

ınsanları kandırmanın alemi yok madem dakika ve internet vermeyeceksin bu çarkı çevirmenin herhangi bir manası da yok.

edit: karı gibi sızlanmayın, hani 8k maaş alıyordunuz gibi laflar kullanan ve böyle bir şey yok diyen arkadaşlar algınız çok zayıf kolektif düşünün milyonlarca kişinin belki de milyonlarca lirası cebinde kalacak bunlar çakallık yapmasa. çoğu kişiden uygulamanın kişisel verilerle çalıştığını duydum. umarım ilgili merci konuya bir açıklık getirir.
  • her pazartesi durduk yere sinirlenmeme sebep olan kampanya.
  • çarkı çeviren biz, durduran onlar.

inidirin ayağına boyuna reklam da duruyor ne hikmetse.
  • an itibariyle hayatımda tıklamadığım bir siteden 10 tl indirim kazandıran rezillik
  • vodafone pişmanlıktır.
  • başlığı görünce hadi çarkı çevireyim dedim 4 gb internet çıktı. umarım hayattaki tüm şansımı burada harcamamışımdır.*

edit: inanmayan olmuş*
    https://eksiup.com/p/ux29167stopa
  • 6 saat geçerli 1 gb hediye internet paketini bile çok gören vodafone türkiye'nin daha çok tüketmemiz için bize dandinik siteler ya da ürünler için geçerli indirim vermesi olayıdır.
  • az önce çevirerek çay makinasında indirim kazandığım sikimsonik uygulama. türk telekom'un gözünü seveyim her hafta internet, dakika kazanıyorduk. vodafone resmen fazia.
  • eskiden böyle degildi haftalık gb verirdi hey gidi günler hey
hesabın var mı? giriş yap