• zamanında kocaelispor'dan galatasaray'a gelen milli kaleci. halen galatasaray'da duruyor olup, kaleciliği unuttuğunu varsayıyorum. geçen belçika'nın beveren kulübüne bir bir sürü türkle beraber transfer olmuş, paralarını alamamış dönmüşlerdir. efsaneye göre atrium'da döner lokantası varmış.
 • her daim yüzünde hüzün bulunan bi kaleciydi. en önemli özelligi kar$ı kar$ıya kaldıgı pozisyonlarda gözünü kapamasıydı. galatasaraya geldiginde a milli takımın ilerisi icin kalesinin güvence altında oldugundan bahsedilirdi ama o galatasaray'da ilerleyen seneler icinde antremanlarda yapılan cift kale maclarda libero oynadı.
 • kar$ı kar$ıya kaldıgı pozisyonlarda rakip forvetin üzerine intihar komandosu gibi atlardi..
 • galatasaray'ın kalecisiz şampiyon olduğu yıllarda kötünün iyisi kontenjanından forma giyme şansı yakalamış kaleci.
 • zamanında* tribünde izlediğimiz bir trabzonspor maçinda rakip takimin kalesinde gördüğümüz kaleci.

  trabzonspor'un ataklarına kaşı iyi direnmişti, zaten trabzonspor da o maçı 80. dakikada fatih tekke'nin attığı klas gol ile kazanmıştı ki zaten o golde çok da suçu yoktu. maç içerisinde en çok çekindiğimiz oyuncu olmuştu.
 • futbola santrafor olarak başlamıştır
 • kanımca kendisini bitiran maç şubat 1998'de bursa'da oynanan deplasman maçıdır. sarı kırmızılılar bu maçı son dakikada yedikleri golle 3-2 kaybetmişlerdir. o zamana kadar zaten güven vermeyen, bu sebeple de mehmet bölükbaşı transferine yol açan bu abimiz, kendi elleriyle kaleyi gencecik adama teslim etmiştir. başta herkes en fazla 1 hafta sürecek sanırken, sezon sonuna kadar mehmet ile yola devam edilmiştir. gencecik yaşına rağmen iyi iş çıkarmıştır yedek kulübesi emeklisi bahtsız mehmet.

  aynı sezonun son maçında izmir'de oynanan karabükspor maçında ikinci yarının ortalarına doğru kaleye geçmiş; oyuna girer girmez gudik de bir gol yemiştir. sonra bir daha görünmedi ortalarda. özellikle taffarel geldikten sonra. zaten kerem de piyasaya çıkmıştı, 4. kaleci olarak ordan oraya savruldu. en son beveren'e gitmişti kendisi. sonra karagümrükspor'da idi yanlış hatırlamıyorsam.

  ne olursa olsun en dramatik kariyerlerden birine sahiptir kendisi.
 • bir dönemler küçükköysporda da görev yapmışlığı vardır. 2.lig b kategorisinde gayet güzel performans gösteriyordu o zamanlar.
 • yanılmıyorsam bir antalyaspor maçında, kaleye ve gayet de üstüne gelen bir topu tutmak yerine, kafa atarak kornere atmıştır. hala da bu görüntüyle hatırlarım kendisini.
 • büyümüş yardımcı antrenör olmuş. erciyespor'da ergün penbe'nin yardımcılığını yapacak. inşallah bi' 30 sene sonra kendi işinin patronu olur.
hesabın var mı? giriş yap