• spor yapmayan her insan gibi yanlış yolda ilerleyen erkektir.

hiç bir şey için değil, sağlık için spor yapmalıdır insan.
  • (bkz: vücut geliştirmeyen erkek)

şu türkçeyi bir gün olsun rahat bırakın yahu!
  • (bkz: kafan çok güzelmiş kardeş güle güle kullan)

hayattaki amacı, vücut geliştirip, karı-kıza poz kesmek olan ve yaptığı spor sayesinde de özel olduğunu düşünen, tabir-i câizse kendisini 'maktap' sanan yazar beyanıdır.

spor, elbette önemli ve elzemdir. ancak bunu şova dönüştürmeye ve saçma pozlara gerek olduğunu sanmıyorum.
    o nedenle, spor elbette yapın, vücudunuzu geliştirin ancak gelişen sadece vücudunuz olmasın, sonuçta beyin de önemli.
  • üşeniyordur.
  • kendisini vücut geliştirdiği için çok zeki zanneden ve en doğru, herkesin yapması gereken şeyi yaptığını düşünenler tarafından topa tutulmuştur.
    spor yapmak, sağlık falan önemli şeyler bunlar ama herkesten aynı düşünceyi beklemek vücut dışında başka organlara yatırım yapmadığını gösterir.
  • vakti veya imkanı olmayan erkek olma ihtimali de göz önünde bulundurulmalıdır efenim (bkz: öğrenci)
  • şimdi bakıyorum ne yazayım diye hani nasıl daha az kırıcı olurum, nasıl daha az incitirim o narin yüreğini diye ama olmuyor. haklısın canım bar önlerinde kasli vicudunu sergileyip benim üstünü aletle aradığın için o kas sana lazım. sahilde o şezlongu bana göstermen için o kas sana lazım, o kızları bananaya bindirmen için o kas sana lazım. beyin yapın yaşamak için kodlanmış. yemek ye, sıç, ekmek bulmak için versiyon yükselt falan filan beynin hacmi o kadar. sana hak vermiyor değilim sadece; seni o salona getiren ancak o deli dana aletlerin altında değil daha hafif biçimde sağlıklı yaşam mottosuyla çalışan adamların kelimelerini buraya gelip savurma. yap hobi olarak arkadaş ortamında yap. yapma demiyorum sana ama sonra bırrak ya kası yok beyni olsa kaç yazar diye ağlama.
  • ne duruyorsun squat yapsana...
  • memelerim sarkmadığı sürece uğraşmayacağım hede. zaten yeteri kadar fit bi vücudum var.ne o öyle ya adamın kolu benim bacağımdan kalın.

edit: dur ulen belki önümüzdeki 100 yıl içinde çaylaklıktan yazarlığa terfi edersem saldıraylar atlamasın üstüme.erkeğim ona göre.
hesabın var mı? giriş yap