howard roark

  • 1715
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 ay önce

aslan burcu erkeği

kendime not. aslına bakarsan bir şekilde burcumu soranlara kaynak olması bakımından yazıyorum. daha önce de benzeri şeyler yazılmıştır tekrarda fayda var.

bak kuzum , bak cancağazım. nasıl ya hemen öyle olur mu diyorsun ya. ben zamana yayarak sevmiyorum ya da sonradan hoşlanırım lan nasılsa kenarda dursun vakit geçirelim falan modu yok bizde. maça direkt golel başlar ya da kadın diliyle düşün ki sabah uyandığında hazırsın full makyajın kıyafetlerin her şeyin tam takır çıkabilirsin kapıdan. kedini maması falan verilmiş falan o derece.

ya bırak allasen o kadar mı deme. aynen o kadar.

sen var ya sen çok küstah, ben merkezli, hiç bir şeyi umursamayan bir adamsın bıraksana kime maval okuyorsun diyorsun ya! dur işte orda. zaten olay orda başlıyor bir inanç var o olayın altında.emeğe saygı replerin hakkını veren bir inanç. o sert kırılmaz çelik esneyen yapı var ya ! nah var işte o yok öyle bir şey. aslan falan değil bildiğin sarman kedi.

halleder her şeyi kendini sana değil aşkım sen çıkar gelirsin gülistan olur her yer.

her şey ama her şey bu yaşama değin edindiğiniz tüm tecrübeler burda binlerce parçaya ayrılır. unutma. dün yok benim için sadece yarın var ve bu yarın için sen varsın. tek istediğim atlas yorgan için biraz durgunluk. sere serpe serer tüm geçmişi kaplayacak büyüklükte o yorganı serer.

"aslan varsa, geçmişiniz yoktur. bu bencillik değildir. ego değildir. çünkü o da geçmişini silip çıkmıştır karşınıza. başkasını gözünüz görmeyecek. çünkü seviyorsa aslan, başkasını gerçekten gözü görmez. yalan konuşmaz, iş çevirmez, saklamaz, gizlemez. kaçanın kovalanacağını bilir, kovalayacağını bilseniz de kaçmaz. bilse ki gizemli adama aşık olacaksınız, gizemliyi oynamaz. inadına dürüst olur size. yaptığı budur ve sizden de bunu bekler.

aslan kendinden bilmiştir insanları. güven problemi vardır. aslan ve diğerleri vardır çünkü. sizin karşınıza dikildiyse, güvenmek ister önce. bir kere şüphe duyarsa asla güvenemez. hep tetikte kalır. ama güvendiği zaman da bir insanın bir insan evladına güvenemeyeceği kadar güvenir. o kadar da güvenmenizi sağlar."

özet geç piç

karşındaki piç falan değil. bunu bil.

devamını okuyayım »