howard roark

  • 1651
  • 9
  • 1
  • 0
  • dün

kendinden uzun boylu kadınla ilişki yaşamak

a dostlar bir "paylaşalım, feyz alalım ve hurafelere inanmayalım" tarzında entryle daha merhaba diyerel bu ilişkiyi anlatmak boynumun borcu. genel olarak bu ilişki hakkında olumsuz referanslar verilir nedir bunlar;

*boy kompleks yaratır,
*kadın erkeğinin omzuna başını koymak ister,
*kadın erkeğinin kanatlarının altında olmak ister,
*kadın erkeğine bakmak için kafasına kaldırarak güven olduğunu hissetmek ister,
*kadın kısa olacak ki korunduğunu bilecek
*kadın .....(doldurun siz boşlukları her zaman yaptığını iş nasıl olsa)

dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bariz bir şekilde kadın yok sayılarak hep erkek egemen bir ilişki yaratılmaya çalışılıyor ve bu da boy uzunluğunun önemine dikkati çekiyor.

geçmiş ilişkilerimde (bir dönem x milli takımında farklı zamanlarda yer almış boy ortalaması 1.91 olan) ben bunu yaşadım. olay tamamen ilişkiyi yaşayanların hayata bakış açısıyla gelişiyor. eğer siz mutluysanız ve uzunluk kısalık iki tarafı da bağlamıyorsa eğer zerre sorun yaşamıyorsunuz. genelde olaya dahil olmaya çalışan 3. kişiler boklarında boncuk arıyorlar. misal maruz kalınan espriler;

*ehehehe annen seni gezmeye mi çıkardı?
*öpüşürken zorlanmıyor musun?
*offffff bişi derdim ayıp olur.
*....

olayı bu biçimde şakaya dökmek isteyenler bir şekilde konuyu yatağa bağlamaya çalışmaları zaten abukça. bir keresinde bir ortamda bu minvalde espri yapan yavşağa; hayırdır kendi seks hayatın pek monoton ki bizimkisini merak ediyorsun ama bunu gizleyerek soruyorsun dediğimde ortam buz kesmişti ve bir daha da boyla alakalı bir cümle sarf edilmemişti.

sonuçta taraflar memnun olduğu sürece oldukça keyifli olabiliyor . hatta kişiler kendi aralarında bunu çok daha komik biçimde dönüştürüyorlar. misal, kış günü dışarı çıktığımızda senin oralara kar düştü mü minvalinde gerzek şakalar yapıyordum.

merak edenlere not; yatakta sorun yaşanılmıyor . her türlü pozisyon her tür ortamda rahatlıkla uygulanabiliyor. sen kısasın büyük düşün.

devamını okuyayım »
07.04.2011 20:55