• yakın zamanda fox tv de başlayacak olan dizi. behzat ç den hayaleti izleyeceğimiz bir yapım bu yüzden umutluyum başrollerini deniz çakır ve erkan petekkaya paylaşıyor ideolojik ve duruş olarak birbirinden çok zıt olan bu iki oyuncu olaysız sakin nasıl dizi çekecek kafama pek oturmadı ayrıca erkan petekkaya’nın nurgül yeşilçayla davası aklıma düşüverdi set ortamında deniz çakır gerilip olay çıkarır gibi geliyor bu barzo herifin karşısında umarım uzun sürer ve değerlendirme şansı buluruz
  • erkan petekkaya'nın her dizisinde olduğu gibi canlandırdığı karakterin aynı anda en az iki kadınla aşk ilişkisi yaşaması kuralına sadık kalmış dizidir.
  • filiz ahmet ve emre kınay oynuyormuş.

(bkz: wow)

çeşitli sebeplerden dolayı sadece komedi izliyor ve drama kaldıramıyorum şu dönem. ama filiz'i ekranda görmek sevindirdi. onun sahnelerine bakarım arada.
  • yemek yerken denk geldim. doğum günü sahnesi ile yaptıkları giriş çok sevimliydi. benim içimi ısıttı
  • fox'ta başlamış yeni türk dizisi. oyuncu kadrosu gayet sağlam ve oyunculuklar gayet iyi.
  • erkan petekkaya 'nin yine yardirdigi dizi.
  • ekran başına adeta çivileyen, fox'un yeni dizisi.
  • buralar çok değerlenecek

t: kadrosuyla yardıran dizidir
  • bence bu dizi tutmaz, ajitasyon, ajitasyon... uyanacak adamı uyandırmamak için uğraşmak... uyandıktan sonra. haber vermemek, 10 yıl sonrasını iyi tutturamamak...
  • deniz çakıra noolmuş öyle ya, o nasıl ağlayamamak o :)
    yüzü ağlarken jigsaw kıvamına geliyor, kendine gel sen ferhundesin !
hesabın var mı? giriş yap