• su kutusu ismi ile duyurulan sistem.
  • müşterisine 20 yılda araba kazandıran sistemmiş.

-------------siteden alıntı-----------

siz de waterbox kullanmalısınız!
    çünkü;

dört kişilik bir aile içmek, çay ve yemek yapmak, sebze ve meyveleri yıkamak için, ayda en az 12 damacana su tüketir.

kaliteli bir kaynak suyu için yıllık gideriniz 900 liranın üzerindedir.

5 tl x 12= 75 tl

75 tl x 12 ay= 900 tl

900 tl x 20 yıl= 18.000 tl

waterbox, 20 yılda size bir araba parası kazandırır!

-------------siteden alıntı---------------

çarpma yapamasak da ekonomiden anlıyoruz diyorlar yani.

http://ekonomi.waterbox.com/
  • çeşmeden akan suyun bedava olduğu sanan firma yoksa http://ekonomi.waterbox.com/'de ki hesap çarşıya uymuyor
  • 1 ay once eve taktirdik bu su aritma cihazini. uzun vadede nasil sorunlar cikarabilir bilmiyorum cunku suyu direk aritiyor. bildigim kadariyla mineraller de aritiliyor ve bu waterbox cihazindan ictigimiz suyun saf su olmasindan suphe ediyorum.

vucudumuzun gunluk belli minerallere ihtiyaci var. disardan pet sise alinca icindekiler kisminda demir magnezyum gibi minerallerin mikro duzeyde bile olsa bulundugunu gordum.

lablarda saf su icme suyu degildir diye ogrendik. bu aritma sulari nekadar saglikli, uzun zamandir kullanan yada bu iste uzman olan biri yesillendirirse cok mutlu olurum.
  • çok cici insanlar. 1,5 litrelik suluklarından gördüm sporda birinde. deve gibi su içen ve 500mllik sulukların kesmediği bir insan olarak hoşuma gitti baya ama bulamadım. alibaba.com da dahil olmak üzere bakmadığım yer kalmadı. en son artık mail attım iletişimden. muhtemelen iş maillerinin arasında "bana suluğunuzu hediye edin" diyen bir tip... saolsunlar ciddiye almışlar ki ertesi gün kapıma kendileri getirmişler. işin kötü yanı yanlış bir adrese gitmişler ve ulaştıramamışlar. geldik evde yoktunuz diye bi mail daha. müşterisi olmadığım halde bu tarz bir incelik yapabilen bir firma. muhtemelen süzdükleri su da kalpleri gibi temizdir. en azından ben öyle umuyorum.*
  • 1 aydır evde kullandığımız yerli milli su arıtma sistemi markası. çok memnunuz. meyve sebzeyi bilem orda yıkıyoz. çaya kullanıyoruz demlikte leke olmuyo artık. yemek için suyu gene burdan.
    asıl bomba banyo için de filtre sistemi var. buraya işte hangi bkz vereceğimi şaşırdım. çok iyi lan. filtre kullanın markasını siz seçin ama kullanın!!
    edit: yaklaşık 1 sene sonra suyun tds ölçümünü yaptım. toplam çözünmüş katı madde değeri geçen sene ilk montaj sonrası 11 di. şimdi 24 çıktı. şebeke suyu 420. erikli su kullanıyoduk damacana suyun değeri 43 idi. filtre en az 1 sene daha gidermiş. seneye editlerim. parasını çıkardı alet. zaten filtre değişim ücreti 350 kaat. kar üstüne kar oooh bereket versin. kardeşim amway almıştı filtre değişimi yaptı bidaha yapar yakında. ücretli tabi. dolar arttıkça kol böreği oldu bin pişman.
    not: teknik bi sorun çıkmadı. evham yaptım iki defa çağırdım. teknik destek hızlı başarılı. gel bi bak diyom ücretsiz bakıyo herifler.
    2 sene sonra gelen edit: sonunda filtre değiştirdik. tds ölçüm sonucu hala damacanadan açık ara öndeydi aslında. değiştirmemizi önerdi teknisyen kabul ettik. 390 tl değişim ve 2 sene daha tertemiz su.
  • yan komşumuzdan aldığımız dehşet gaz ile bugün taktırdığımız su arıtma sistemi. hayırlısı bağaaam...
  • bugün itibariyle taktırdığım su arıtma sistemi.
    bakalım nasılmış.
  • eşimin annesi ve teyzesi kullandığı için eşim de, ailesi de aşırı memnundu.

önyargıyla yaklaşıyordum, ama sürekli eve damacana söylemekten biraz bıktığım için "tamam taktıralım" dedim.

entry itibariyle yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. aşırı memnunuz.

ama dikkat etmeniz gereken bir nokta var, kutularda imalat hataları olabiliyor. bizimki su sızdırıyordu mesela, 3. gün kendini belli etti, lavabonun altındaki bölmede metal kaplama olduğundan sıkıntı olmadı neyse ki, biz de suyu kesip servisi aradık, aynı gün geldiler ve tamir ettiler.

o gün bugündür sekmedi, meyveyi sebzeyi bile onda yıkıyoruz (hem şarıl şarıl değil, azar azar aktığı için su israfı da azalmış oluyor).
  • eve taktırdık bu zımbırtıyı. önümüzde babalar gibi kuraklık tehlikesi var, yaz geldiğinde musluktan kimbilir ne suyu gelecek. zaten damacanaya mahkum milletiz ama en azından çaya çorbaya musluktan alıp brita sürahide filtrelediğim suyu kullanıyordum. aşırı kireçli su kullandığımız için zaten brita filtresini iki haftada bir yenilemek gerekiyordu, böyle kurak giderse -ki gidecek, filtre değişimini haftada bire düşürüp yine de içim rahat etmeyecekti. şimdi en azından damacananın dışını kapıda sil öyle eve al, akşam olmadan damacana siparişi ver, sürahi filtresini takip et bilmem ne dertlerimiz olmayacak diye umut ediyorum. bakalım memnun kalacak mıyız...
hesabın var mı? giriş yap