• whatsapp'ın web versiyonu, ios ile uyumu henüz gözükmüyor.. android, blackberry, windows phone sahibi olanlar web üzerinden de mobil ile kesintisiz iletişim kurabiliyorlar.. ios uyumu apple politikaları sebebiyle yok muhtemelen yakın zamanda onu da hallederler.. eğer cihazınızda kullanamama sorununuz varsa whatsapp'ı son sürüme yükseltin.

https://web.whatsapp.com/
    http://blog.whatsapp.com/614/whatsapp-web

edit: kullanan arkadaşlarım olmuş android için kullanamayanlar varsa güncelleme alamadıysanız telefona reset atın daha sonra chrome kullanarak adrese bağlanın.. ayrıca ilk kez ios böyle büyük bi güzelliği diğer mobillerden daha sonra kullanacak, android kullananlara ilk defa özenerek bakıyoruz..

edit2: üstteki adımdan sonra yine kullanamayan varsa whatsapp'ı kaldırıp yeniden yüklesinler o zaman sorun çözülüyor.
  • asosyalleşmeye doğru atılan önemli bir adım
  • ios uyumunun geleceği günü iple çektiğim uygulama. türünün şimdilik tek örneği gibi duruyor.
  • türünün tek örneği değildir. viber, telegram gibi mesajlaşma uygulamaların web ve masaüstü uygulamaları çok daha önceden çıkmıştır.
  • şimdilik sadece chrome'da çalışıyor. telefondan mesaj yazma özürlüler derneğini kurmama az kalmıştı, kurtulduk.
  • takdir ettiğim gelişme.
  • zamanında az aramadım bu teknolojiyi. ah ah gözlerim yaşardı
  • + askim neden yazmiyorsun?

- e oyun oynuyorum dedim ya amk

+ askim whatsapp bilgisayara da cikmis indir ordan yazsana :)))))))))))

- onlarin hepsinin ben amina koyayim zaten. orama whatsapp burama da surama da ooooh ac aman kimseyle iletisimimiz kopmasin bsg ya!
  • ios için gelmeyecekmiş apple kısıtlamalarından dolayı...
  • pek de devrim niteliğinde olmayan hede.
    (bkz: bluestacks)
    bu programla bilgisayarda bir çeşit android arayüzüne sahip olunuyor. ve böylece whatsapp (diğer android uygulamaları dahil) bilgisayarda kullanılabiliyor.

not: whatsapp tek bir cihazdan kullanılabiliyor.yani bilgisayarda kullanılırsa aynı zamanda telefonda kullanılamıyor ya da tam tersi.
hesabın var mı? giriş yap