• bir arkadaşımın patronu böyleydi. tüm cümleyi tek bir mesajda atmak yerine kelime kelime atıp kanser ediyordu.

ben de çözüm olarak arkadaşımın da aynı şekilde yapmasını söyledim. hatta bunun şirketindeki diğer kişileri de organize ettim, şirketin wp grubundan herkes tek tek yazıp kafa sikmeye başladı.

ne mi oldu?

hiç bi sik olmadı. patron bunlara tek tek yazmayın habire bildirim geliyor diye laf etti ama kendi hala öyle yazmaya devam ediyor.

planladığım şey olmadı.
  • mesajın 2 kontör olduğu, bi mesajda derdimi anlatıcam diye sesli harfleri çıkararak yazdığı zamanların acısını çıkaran insandır.
    yni bn oyl dsnyrm
  • cavap olarak,

o
    o
    o
    o
    ,
    n
    a
    b
    e
    r
    y
    a
    ?

diye kısa bir cevap yazdığınız takdirde gerekli "mesaj" iletilmiş olacaktır.
  • msn’den beri mevcut bu kişi. kuşaklar ötesi bir model.

edit: ne msn'i, irc irc. script'in flood koruması devreye girerdi o tipler yüzünden.
  • gözleri ve kulakları patlayıncaya kadar boğazını sıkmak isterim.
    ama tek tek patlatacaksın.
    her patlamadan sonra ding sesi gelecek.
  • ekşi sözlük uygulamasını kullananlar da yapıyor bunu zaman zaman. oldukça sinir bozucu bir şey. sürekli bildirim sesi gelmesi problem evet. bazen de tam cevap verecekken yeni mesaj geliyor, önceki mesajda söylediğinden farklı bir şey oluyor bu mesaj falan. boş yere geriyor insanı. yapmayın, ne yazacaksanız toplu halde yazın. paragraf diye bir şey var.
  • sinir bozan durumdur..

en sonunda sohbeti sessize almakla sonuçlanır.. neden cümleler cümle gibi yazılmaz habire kelime kelime yazılıp gönderilir.. sürekli çınlama sesinin karşı tarafı sinir edeceği hiç mi düşünülemez..
  • telefonu duvardan duvara atma sebebi. o sırada başka bi şeyle uğraşıyorsundur, yanında biri vardır hatta başka telefondasındır ama bu pek hevesli arkadaşınız (zaten bunu yapan kişinin sayısı bir iki kişiyi geçmez) başlamış bile yazmaya dıt, dıt, dıt, dıt, dıt, dıt, dıııt!!!! telefona bir bakarsın x kişiden 12 yeni mesaj! 12 ne allahaşkına bu cümleler toplanmıyor mu bir araya gelmeleri mi yasak kelimelerin kurban olayım. ben telefonu sessize almak zorunda mıyım? düşüncesi bile sinir sahibi yaptı.
hesabın var mı? giriş yap