• modern çağ filozofudur. kütüphaneden çıkarken görmüştüm bir kere, 20 kitabı üst üste koyup yürümeye çalışıyordu. babam öldüğünde mail atıp hocam ödevimi hazırlayamıyorum, kafamı toplayamıyorum dedim, midterm ödevimi bir ay geç verdim. o kadar disiplinli hoca hiçbir şey demedi. umarım iyidir.
  • bilkent üniversitesi uluslarası ilişkiler bölümünde 2.sınıf filozofi dersleri vermektedir kendileri. yazıları istediği formatta vermezseniz yazı nekadar iyi olursa olsun kötü not alırsınız. kuralcıdır kendileri. akıllı bir adam olmasına rağmen iki kelimeyi biraraya getiremez. bütün sene aynı düğmesiz lekeli pantalonu ve pis kazağını giyer. dış görünüşü sallamıyorum havalarındandır. karısıda sandrine berges dir.

ağzından en çok çıkan öbekler "well look" "so (bin defa)" "well somebody might say..."

http://www.bilkent.edu.tr/~wringe/
  • elleriyle ayakkabisini silen, sonra burnunu karistiran, daha sonra sakkallari ve yuzuyle oynayan (biyiklarini ve sakallarini yolan), ve sonra da kulagini karistiran % 100 hijyenik felsefe hocasi
  • hangi felsefi gelenekle ilgili konuşursanız konuşun o konuyu biliyor gibi görünen, yapıcı eleştirileri ve öğrenci yanlısı tutumuyla işine yaklaşımında gösterdiği ciddiyeti başarıyla birleştiren şeker bir felsefe hocası.
hesabın var mı? giriş yap