• sabahtan beri online olmayarak beni delirten, ayni zamanda bu sorunu yasayipda ustesinden gelen varsa banada nasil yapildigini anlatmasini bekledigim iletisim araci
  • paylaşım klasörüne eklenen dosyayı bir süre sonra karşı taraf, messenger ın uyarısıyla görüyor ve dinleyebiliyor. hatta bilgisayarınızda bulabilirseniz o dosyanın artık size ait olduğunu bile görebilirsiniz. tepe tepe kullanın.
  • bir kisim turk insaninin hayvanlik gosterisi yaptigi platform olmustur.. yurt disinda yasamakta olan ailesi ile en buyuk irtibati msn olan birinin listesine sizip vermis oldugu sikik linkle hack islemini gerceklestirdikten sonra ahhahaha ezigim ben egomu da boyle msn hackleyerek tatmin ediyorum diyenlerin cirit attigi platformdur.. bir kisim orospu cocuklarinin bulustugu microsoft hedesidir. kutlu olsun.. hoyda rinna rinna rina nay !
  • son 4 gündür beni online olmama rağmen ısrarla offline gösteren program. çözüm gayet basittir gidilir ve msn 7.5 kurulur. ancak onda da şöyle bir abukluk vardır windows live messenger kullananlar siz engellesenizde kovsanız da silsenizde sizi online görür ve mesaj atarlar. yıllar önce konuşmak istemediğiniz için sildiğiniz bi kişi siz msn 7.5 ile online olur olmaz ooo sizi online da mı görecektik take care bey diye atlarlar.
  • sonunda bu programda beni neyin rahatsız ettiğini buldum.görüntü resmini değiştir ifadesi bir araç değil eylemdir..ayrıca yazarken fark ettim de görüntü resmi ne demek.
  • sol tarafdaki sekmelerde gassaray logosunu görünce sekmeleri gizle diye bir seçeneğin olduğunu keşfettiğim chat programı.

(bkz: tipik fenerbahçeli)
    (bkz: fenerbahce nin dinmek bilmez galatasaray kompleksi)
    (bkz: fenerbahce galatasaray catismasi)
    (bkz: galatasaray a sallamanin dayanilmaz hafifligi)
  • belirli bir yaşın alıtında ve üstündeki insanların kullanmasını garipsediğim program.şöyle, yazlıktan komşum x amca eklemek istiyor msn isteyince dumur oluyorum, bi yandan vermek istemiyorum,kaçırmaya çalışıyorum,zaten fazla girmiyorum türünden geçiştirmeler sonrasında mikrofonlu görüntülü karşımda x amca "sende de kamera var gözüküyo çalıştırsana" deyiveriyor haydaaaa al başına belayı iş güç bitti şimi bunla uğraş.ben seni yazdan yaza hatta 2-3 yazda bir görüp evimin balkonundan el salladığım için seviyorum be kardeşim teknoloji bizleri bu kadar da yakınlaştırmasın ama dimi!onu geçtik x adında bi hatun eklemiş hayırdır işallah diyosun şaaap diye bir öpücük ekranda "ulen bu ne" bi soruşturmak lazım "hangi x pardon" azarlayıcı cevap "kaç tane x var teyzen teyzen" al başına belayı.amaç ne? naber nasılsın anaya babaya selam demek.9 yaşındaki kuzen her allahın günü karşımda "naaaaaaberrrr" "sen de hiç konuşmuyosun ama" fesupanallah!engelleyeyim desen bi şekilde öğreniyolar da; ne günlere kaldık, küserler de şimdi,yakıştıramadım engelemişsin beni derler,çözüm: işe yaramaz bir adres alıp onu vermek.
  • gün itibariyle 8.1 sürümünün beta'sı tester'lara ulaşmış programdır.
  • bir anında mesajlaşma programının kullanıcıya asla vermemesi gereken "doluyuz... şimdi ikile" ayarını veren network programming rezaleti. "msn is too busy" ne demek kardeşim!!
  • "senin ben live diyen dillerini yirim" diyerek tatlı dil altında nefret kustuğum yazılım..
    hizmet geçici olarak kullanılamıyorsa çok afedersin götümüzemi sokucaz o hizmeti..açılsana ulan...çalışsana ulan...
    ah ulan..
hesabın var mı? giriş yap