• winston silver adlı ürünün yeni adı.
  • yakında winston the white olarak görebileceğimiz ürün
  • hem bünyeme hem bütçeme ağır gelen marlboro touch'ın alternatifi olarak gördüğüm sigara...
  • son zamanlarda zor bulunmakta. yokluktan alınan slim versiyonu insanı içtiği sigaradan soğutur.
    arkadaş bu nasıl bir iğrençliktir. tamam sigara matah bi'şey değil biliyoruz da ince olunca tadı bu kadar mı rezilleşir. piyasadaki en adi sigara hangisiyse onu içtim ya da bir avuç tütün çiğnedim sanki.
    millet de geh geh konuşuyordu "bari incesini içsene" ...
    tablacıdan esse alaydım keşke kafama tüküreyim. anlaşıldı atıcam ben bu paketi hayatta içemem .
  • dibi düşen sigara.

izmarite yaklaşınca bunun közü falan düşüyor hep yerlere, dikkatli içilmeli... bir de sağlığa zararlı tabii...
  • pakette yazanlara göre;

zifir: 6 mg
    nikotin: 0,5 mg
    karbonmonoksit: 7 mg

içeren sigaradır.
  • birtakim ulkelerde winston silver ismiyle anilan, ulkemizdeki sifatini hala cozemedigim, winston superlight diyen saticiyla anlasamama sebebi yeni gozagrisi. winston softtan cark edince light camiasina pek hakim olamiyor insan. bogazdusmani winston light'in gri renkli kardesidir kendisi. marlboro light*'in winston muadili.
  • yeni sürümünde izmariti 1 cm daha uzatmışlar; zam yapamıyoruz; sikelim bari gibi duran ürün. winston light, camel arası tada sahip olmuş. çok kızgınım sigarayı bırakmak isteyenleri kızdırmayın.
  • yıllardır içtiğim sigarayı boka çevirmişler. bu paraya bunu alacağıma a101'deki ucuz sigaralardan alırım. ayrıca beyaz filtreden de nefret ediyorum.

bugün yeni paketiyle ilk kez karşılaştığım ve hayattaki birkaç zevkimden biri olan sigaraydı bu. bu da gitti iyi mi. kusura bakmayın da bu fiyata bu çöpü satamazsınız. şahsen ben almam bir daha.
  • yeni tasarimi ve flitre ile bok gibi olmus sigara. alternatif bir sey bulan varsa yesillendirsin lutfen degistirecegim ilk firsatta.
hesabın var mı? giriş yap