• arkadaşımın sevgilisi ve candan bir kızdır. kopya çekerken dikkatli olmasını diliyorum ranzişin. hoş geldi.
  • barda birbirini görünce birbirlerinin yüzüne çığlık atıp sonra sarılan kızlardır. ayrıca kendi sevdikleri bir şarkı çıkarsa da çığlık atarlar.
  • arkadaşımın sevgilisi ve handan bir kızdır. ne demişler az veren candan çok veren handan. ashjgsdalhjsdhajk.
  • sınavlarda ilginç bir kopya tekniği kullanıyor ki kendisinden öğrenip çoğu sınavımdan beş almışımdır.
    şimdi önlüğü düşünelim, ilkokul 5 mesela. yakanın altı var ya, işte oraya kopya koyardı ve boynunu garip bir açıyla eğerek oradan kopya çekerdi. günlerce çalıştım ve ben de başardım.
    ilginç kopya teknikleri var, faydalanılmalı.
  • tanımadığım yazar. tanıdığım birine benzetmiştim ama yazılanları okuduktan sonra yanıldığımı farkettim.*
  • sınav dönemlerinde espritüalitesi tavan yapıyor. şöyle bir şey söyledi geçen kadıköy'de bira içerken.

"ya şu harry potter'daki hermione var ya?"
    "hıı?"
    "sana girsin hihoha."

tabii arada can sıkıyor ama güldürmeyi de başarıyor, helal olsun.
  • starfleet'ten bir arkadasim. warp 10'a cikmisligimiz vardir. *
  • deriiin bir nefes alıp başlamıştı güne, şanslı günündeymiş. odasını çiçekler doldurmuş, yeni yıl hediyeleriyle sevindirilmiş ve uzun zamandır beklediği bir şey bugün ulaşmış kendisine.
    vira bismillah diyerek attı ağları denize..
    e madem rastgele...
hesabın var mı? giriş yap