şükela:  tümü | bugün
  • 140journos imzalı beğendiğim tek video. mesaj kaygılı popülist videolarının arasında samimi abi, ablalarımız sayesinde güzel bir video ortaya çıkmış.

yabancıların gözünden türkiye

buradan fransız abimize seslenmek istiyorum:
    -anlıyoruz abicim. saygılar ve sevgiler :)
  • biraz yanlı bir tutum gösteren video olmuş. buraya gelen herkes buradan bu kadar memnun olamaz bence.
  • cambly virali
  • ne güzel lan. istanbul'un güzel semtlerinde yaşa, ortalama üstü maaş al, yabancısın diye seni ezemesinler sonra türkiye çoh güzel.
  • bir yabancının ağzından aktarıyorum:

“türkiye’de herkes başkasının hayatında kendini söz sahibi sanıyor.”

adam haklı.
  • suriyeli hariç herhangi biriyle vatandaşlığımı değişebilirim.
    türklerin avrupalıya ilgisi, yüksek maaş haliyle yüksek standartlar, modada oturmak...bu şartlar beni de memnun ederdi.
  • sarı gözlüklü ablanın ne olduğuna karar verememişler. başta anaokulu öğretmeni diyor, 10.09'da öğrenci.
  • ritz carlton'da şef, özel kursta öğretmen vs olup moda'da yaşasam ben de severim türkiye'yi. ayrıca ülke batacak gibi olsa kendi ülkelerine dönme lüksleri var. bizim için de bir ayağımızın yurtdışında olması iyidir her zaman.
  • biraz pembe rüyalarla hazırlanmış bir video gibi geldi bana. moda’da oturmalar falan filan. yalnız fransız abiyi ayrı sevdim keşke tanışmak fırsatımız olsa. türkleri iyi analiz etmiş ve çözmüş.