şükela:  tümü | bugün
 • ilk adımın sürekli erkeklerden beklendiği toplumlarda çokca rastlanan modeldir.

  edit: epeyce beğenilen bu entryden sözlükte kalabalık bir yalnız ve yakışıklı erkek popülasyonunun yaşadığını anlıyoruz.
  (bkz: sadece güzel insanlar)
 • beğendiği kadınların onu beğenmedikleri, onu beğenen kadınları da onun beğenmediği erkek.
 • arabası yoktur, aylık akbili vardır.
 • allah kimseye boyum şu, kilom şu, yakışıklıyım tarzı cümleler kurdurmasın dediğim erkektir.

  rezillikte bu kaçıncı level be kardeşim. ulan pazarda domates satar gibi pazarlıyorsun kendini.

  edit: uğraşsa bulurmuş nelerimizi. biliyormuşuz birbirimizi. benim de bulsana tinder falan kullandıklarınız her ne boksa? azıcık tutarlı ol. bir de troll yaptım yazıyorsun. yazdıklarını okuyup tekrar utandım. nasıl bir kafadır bu inanmak güç.
 • doğru erkeği de bekliyor olabilir
 • öncelikle şunu söylemeliyim ki ben kendi bakış açıma göre yakışıklı bir erkek değilim. benim yakışıklılık algım fiziksel anlamda herhangi bir kusuru olmayan ve simetrik yüz hatlarına sahip, dişinden kaşına, saçından dudağına kadar başkalarından ayrışacak kadar farklı ve çekici olan kişi demektir. bu bakımdan baktığımda türkiyede aklıma gelen ilk isim burak özçivitdir. kendisi benim algıma göre yakışıklıdır.

  bu açıklamayı yaptıktan sonra tekrar başa dönerek kendimi yakışıklı bulmadığımı belirterek şunu söyleyebilirim ki bu halimle bile az çok talep gören bir insanım. yani pek çok kadına sevgilim olmadığını söylediğimde şaşırıyor.

  insanların büyük çoğunluğu ikili ilişkileri salt fiziksel özellikler üzerinden değerlendiriyor. güzel kadın, yakışıklı erkek nasıl sevgilisi olmaz şeklinde düşünüyorlar. kendi adıma buna şöyle bir cevap verebilirim; her insan salt fiziksel cazibeden etkilenip ilişkiye başlamaz. başlasa dahi o ilişki kendisini nitelik anlamında geliştirmedikçe kısa süreli olmaya mahkumdur.

  ben karşımdaki insanın güzelliğinden etkilenebilirim ama o kişi karakteri ve kültürü ile güzelliğinin altını dolduramamış ise sadece güzel olduğu için onunla birlikte olmak istemem. tam tersi durumda ise mesela çok güzel bulmadığım ama soyut anlamda pek çok güzelliği içerisinde barındıran bir kadına kısa sürede bağlanabilirim. dolayısı ile fiziksel olarak talep görüyor olmak kişiyi her zaman bir ilişki yaşayabilecek kadar şanslı yapmıyor. tabi bunda yukarda bahsettiğim kriterler belirleyici oluyor. yoksa az çok talep gören kadın-erkek bir şekilde seçici davranmadıktan sonra pek boş kalmaz. ama burda bahsi geçen sevgili kavramının bu durumla çok ilişkili olduğunu da düşünmüyorum.

  debedit: 23 nisan 2016 devrim yılmaz'a yardım kampanyası
 • parası olmayan erkektir..
 • "bir kadın için çabalamayan erkek"tir. bir süredir sevgilim yok. bu, hayatımda kimsenin olmadığı anlamına gelmiyor elbette.
 • "nasıl olsa kimse bana bakmaz" deyip bir köşede yalnız kalan erkek modelidir.