• kendi evlerinde yenilgi yüzü pek görmeyen bir takımdır yalıspor.. 3. sezonlarını yaşadıkları profesyonel liglerde, genelde orta sıralarda yer alan bir takım olmalarına rağmen bu süre boyunca, yani yaklaşık 2.5 sezon boyunca kendi evlerinde sadece 4 mağlubiyet almışlar, ve 4 mağlubiyetten hiç biri bu sezona ait değil.. deplasman problemlerini de hallettikleri an çok daha iyi işler yapacakları muhakkak.
  • faroz mahallesinin futbol takımı.bugün çarşambaspor'u yenerek 12 sezon önce küme düştüğü 3.lige tekrar çıkmıştır.
  • artık yarıyı devirmiş olan 2010-2011 sezonunda çok ilginç bir istatistiğe sahip olan trabzon ekibi.. bir mahalle futbol takımı olan yalıspor, deplasmanda henüz puan kazanamadı bu sene.. liglerin en başarısız ekibi zeytinburnuspor'un bile bir adet deplasman beraberliği bulunmakta, yalıspor ise 10 maçta da mağlup ayrılmış sahadan.. tabi tam tersi açıdan bakınca da şunu görmek mümkün, takım elde ettiği 25 iç saha puanıyla bu anlamda liginin 3.sü.

yani demem o ki, deplasmanda da kazanmayı, en azından puan çıkarmayı öğrenirlerse daha iyi işler yapabilirler.
  • ızmirde selway avmde bir magaza.
    müdürü müşterilere cok cirkin davranıyor. arkadasimin bana anlattığı olayi aynen aktarıyorum.
    "olay şöyle 5 gün önce ayakkabı aldım yalı spor mağazasından bugün ise iade etmek için mağazaya gittim. ayakkabıyı almadan önce kasadaki çalışana 15 gün iade,30 gün de değişim diyerek teyit ettirmiştim. ona güvenerek mağazaya gittim ki bende bir mağaza çalışanıyım. prosedürü biraz da biliyorum. outlet mağazası olduğu için görülüp alınan üründe iade olmadığı söylendi. bende bunun yasal hakkım olduğunu,ürünün ambalajının dahi yırtılmadığını,faturası olduğunu belirttim. mağaza müdürü olacak kişi söylediğimle birlikte ben ona beyefendi derken bana "sen,sana" diyerek bağırmaya başladı. siz diye ısrar ettiğimde de sana türkçe lugat öğreteyim çıkışta gel, benim yaşım 30 sen daha 20 de toysun,git işi öğrende gel,aptal aptal konuşma diyerek konuşmaya ve mağazada bağırmaya başladı. mağaza içerisinde çalışanlard orada adam çıktı benim elim ayağım titriyor,ağlamaya başladım. tüm mağaza içerisinde hem onurumla oynandı,hakarete uğradım sinir sistemim altüst oldu. bu konuda yasal haklarım olduğunu düşünüyorum. kurumsal bir yerde çalışanın mağaza müdürünün bunu yapması yanına kalmayacak."
  • bir yıl önce 24 saatte ürün ulaştırabilen bir firmayken şimdi internet sitesinden ellerinde bile olmayan ayakkabıları satmaya çalışan firma. haftasonu dahil 7 gündür ayakkabıyı temin etmeye çalışıyorlar. yalıspor da gidici herhalde. dikkat edin alışveriş yaparken.
  • bu sezon ilk kez mücadele ettiği tff 3 lig'de, 2. lig için play-off maçları oynama hakkını son maçta kaybederek genel anlamda başarılı bir sezon geçirmişlerdir. seneye bi kaç takviyeyle ligin tozunu attırabilirler (bu son ifade bi klişeydi, ama cuk oturdu di mi..?)
  • tff 2. lig'e yükselmek oynadığı play-off maçında belediye bingölspor'a 2-0 mağlup olarak bu şansını kaçırmış olan takımdır..

bu noktaya kadar geldikleri için dahi tebrik edilmesi lazım.. umarım bu amaçlarını önümüzdeki sezon gerçekleştirirler.
  • tam adını trabzon faroz yalıspor renklerini de mavi-beyaz-bordo olarak değiştiren kulüp.. bu sezon bölgesel amatör lig'de mücadele edeceklerini tekrar hatırlatalım..
  • bölgesel amatör lig'de trabzon takımları arasında son sırada kalarak yerel amatöre düşmüştür..
  • --- spoiler ---

bulaşmayın

--- spoiler ---

bugün ben de sipariş verdim buradan. yorumları okuyunca tedirgin oldum açıkçası. bakalım bizim macera nasıl olacak.

edit: salı günü verdiğim siparişten cuma itibariyle ses seda yok. sanırım taklaya geldik.

edit2: tam bir hafta geçti, hala ses yok. müşteri hizmetlerini arayınca 30. sıradan giriyorsunuz.

edit3: telefonda tam 1 saat bekledikten sonra birilerine ulasabildim. siparisimi iptal talebimi ilgili arkadaslara ileteceklermis, telefonda hemen iptal edemiyorlar. bir eksi puan da buradan. umarim geri odemeyi hizli bir sekilde halledebilirler.
hesabın var mı? giriş yap