• https://www.youtube.com/watch?t=59&v=t1cd3nhtbjm

hava durumu sunucusuymus. lan o bolgeye ben 500.000 tane suriyeli mullteci yerlestiririm!
  • arada kaynamasin diye up yaptigim meksikali sunucu. daglarin arasindan dogan gunes, etrafinda halay cekilen tepe
  • taş-ül mihenk, fevk-ül felaket hatun. hakkında biraz daha düşünürsem divan edebiyatından örnekler sunacağımdan korkuyorum.
  • milyonlarca meksikalının hava durumundan bihaber olmasından sorumlu duran.
  • bizde kabadayı sesli gökhan obur ve cipcop sesli bünyamin sürmeli, onlarda tanımlanamayan cisim. nasıl da şiir gibi konuşuyor maşallah. tek kelimesini anlamasam da güneşli günler göreceğiz güneşli günler dediğini anladığım kadın.
  • türk erkeklerine hitap etmeyen hatundur. nefes almadan konuşuyor, haliyle nefes alsın yeter mantığı ile yoğrulmuş yurdum topraklarında kafaları karıştırabilir.
  • bu gece sözlük tarafından keşfettiklerimden biri
  • 1993 doğumlu güzel. manken olarak başladığı kariyerine hava durumu sunucusu olarak devam ediyor. 2013 yılında kariyerine başlamış. o götle daha çok yere gelir. 1993 doğumlu diyorum bak. kendime genç diyen ben 87liyim. ama kasım. ühühühü.
  • genel de iyi bir diet ve duzenli antreman programi ile alinabilecek iyi bir fizige sahip sunucu. ve fakat isi sportiflikten seksilige donusturen ufak detaylar var. mesela bu kadar squat ve bacak calisip oyle bir popoya sahip olan hatunlarda quad'lar da cok belirgin olur ve seksilikten cikip maskulen bir goruntu ortaya cikar. hanim kizimiz bunun dengesini cok iyi ayarlamis ve bacaklari gercekten cok seksi.
  • hay a qu bu kıza seksi diyenler varya.neyse beyler bu kız seksi falan değil güzel de değil ki nesini beğeniyor millet anlamadım.ben fiziğini spora borçlu olduğunu sanmıyorum pek.kollara bakıyorsunuz ipince ama göğüsler ve popo baya çıkık.eğer gerçekten seksi güzel spor sayesinde muhteşem fiziğine ulaşmış bi kız arıyorsanız(bkz: hannah stocking)
hesabın var mı? giriş yap