şükela:  tümü | bugün
 • ytudak'ın eski ve baba bir eğitmeni. adrenalin doğa sporları malzemeleri mağazasının ortağı ve yöneticisi. eğitmenlerin eğitmeni, karizma sahibi dağcı. gecenin köründe kaldırması ve abuk subuk aktivitelere koşturması ile ünlüdür. saat üçte kaldırıp çadırları toplatıp eşkenar beşgen olarak kurdurduğu söylenir.
 • kardan eskenar sekizgen yaptırmak olabilir ama cadırları eskenar besgen yaptırdıgını hic duymamıstım.
 • ytudak çınarcık faaliyetinde yirmi dakikada çadır kuramadık diye bizi full kamp yüküyle kamp etrafında on tur ko$turan ki$i. bir dahaki kuru$umuzda yirmi dakka içinde toplayıp kurup bir daha toplamı$tık ya, o ayrı bir mevzudur.
 • reklam amacı gütmeden fikirlerimi yazayım: kendisini sosyal medyada 'güç ve fitnes' adlı oluşumu sayesinde tanıdım. uzun bir müddet ağırlık sporları ile ilgili araştırma yapıyorum lakin ülkemizde bu konudaki temel kaynaklar çok kısıtlı. en son sosyal medyada kendi oluşumuna denk gelerek takip ettim. diyebilirim ki ağırlık sporu ,fitness , beslenme ile ilgili zannımca en donanımlı kişilerden biri. kendisini tanıdığınızda spor ve beslenme ilgili ezbrrlerinizin bozulacağı garanti
 • powerlifting koçum. çok fazla görmüş geçirmiş bir adam olduğundan bazen esprili bazen asabi olabiliyor.
  varlığı da yokluğu da görmüş. dağcılık ve dağ malzemeleri ticareti gibi alanlarda istediğini bulamayıp lifting tarafına geçmiş. şuan adana da yaşıyor ancak daha çok cihangir beyefendisi gibi konuşur :d
  ketojenik diyet yapar ve her ay bir sığır yer. evet azıcık abartiyorum ancak kendisi aylık 20 kilo et yiyor.
  selam ederim kendisine.
 • basit eğitmen. yani işin basic kısmını bu adamdan öğrenebilirsiniz. özellikle vücut geliştirme ile ilgilenen kişilere tavsiye ediyorum. bilgisi gayet iyi. ayrıntılarda kaybolmadan işin geneli hakkında bilgileri takdire değer. diğer fitness eğitmenleri gibi abuk subuk şeyler konuşmuyor. benim için en önemli cümlesi "kendi ağırlığınız kadar ağırlık kaldırmadan kendinize orta seviye sporcu demeyin" cümlesidir. bravo diyorum.
 • 1 aydir full time kovalamadigim yerli yabanci fitness kanali web sitesi kalmadi. bu abinin kanalini bulunca maden bulmus gibi hissettim resmen. basit sade anlatimli, video ile es zamanli antreman yapabileceginiz icerikleri var. gavurlar bu abinin yaptigini parasiz yapmaz. kendisine icerikleri icin tesekkur ediyorum.
  aylar sonra gelen edit: kendisinden profosyonel hizmet satin aldim. hala uyguluyorum ve sonunda surdurebilir antreman ve beslenme aliskinliklari edindim. kesinlikle tavsiye ederim.
 • bir kız babası
  güncel olarak güç ve fitness adında bir web sitesi ve youtube kanalı var. bu mecralardan spor ve beslenme konusunda insanlara yardımcı olarak geçimini sağlıyor. yakın zamanda kendi adıyla ( tansuğ spor ürünleri ) spor ekipmanları satmaya başladı. spor alanında net, anlaşılır, karmaşadan ve safsatadan uzak nokta atışı bilgiler verir. ınstagram ve facebook'da haftanın en az iki günü canlı yayın yapar ve spor ve beslenme sorularını yanıtlar. zaman zaman yapmış olduğu seyahatlerde bölgesel yağ kaybını arar. henüz bulamadı. bulsun ilk gidecek olanlardan biriyim. sert müzik sert kahve sever.
 • aptal bir adam olmadığı kesin söyledikleri mantıksız da değil ancak arkadaşım bir bak kendi vücuduna. sen instagramdasın üniversitede hareket ve antrenmanla alakalı ders veren bir eğitimci değilsin. bir adet define fotoğrafı yok, 140 kg squatı nimetten sayıp şu an ağırlıklarıma yaklaşamadım bile falan yazıyor altına. gerek yok böyle hareketlere. vücuttur, antrenmandır böyle postlar atmadan tarz değişikliğine gidip ya oturup tahta karşısında bilimsel konuşacak ya da az yiyip kardiyo yapıp öyle gelecek.
 • türkiye'deki en iyi spor ve beslenme danışmanı. tamamen bilimsel ve faydalı metotları öğretiyor.