şükela:  tümü | bugün
  • ytudak'ın eski ve baba bir eğitmeni. adrenalin doğa sporları malzemeleri mağazasının ortağı ve yöneticisi. eğitmenlerin eğitmeni, karizma sahibi dağcı. gecenin köründe kaldırması ve abuk subuk aktivitelere koşturması ile ünlüdür. saat üçte kaldırıp çadırları toplatıp eşkenar beşgen olarak kurdurduğu söylenir.
  • kardan eskenar sekizgen yaptırmak olabilir ama cadırları eskenar besgen yaptırdıgını hic duymamıstım.
  • ytudak çınarcık faaliyetinde yirmi dakikada çadır kuramadık diye bizi full kamp yüküyle kamp etrafında on tur ko$turan ki$i. bir dahaki kuru$umuzda yirmi dakka içinde toplayıp kurup bir daha toplamı$tık ya, o ayrı bir mevzudur.
  • reklam amacı gütmeden fikirlerimi yazayım: kendisini sosyal medyada 'güç ve fitnes' adlı oluşumu sayesinde tanıdım. uzun bir müddet ağırlık sporları ile ilgili araştırma yapıyorum lakin ülkemizde bu konudaki temel kaynaklar çok kısıtlı. en son sosyal medyada kendi oluşumuna denk gelerek takip ettim. diyebilirim ki ağırlık sporu ,fitness , beslenme ile ilgili zannımca en donanımlı kişilerden biri. kendisini tanıdığınızda spor ve beslenme ilgili ezbrrlerinizin bozulacağı garanti
  • powerlifting koçum. çok fazla görmüş geçirmiş bir adam olduğundan bazen esprili bazen asabi olabiliyor.
    varlığı da yokluğu da görmüş. dağcılık ve dağ malzemeleri ticareti gibi alanlarda istediğini bulamayıp lifting tarafına geçmiş. şuan adana da yaşıyor ancak daha çok cihangir beyefendisi gibi konuşur :d
    ketojenik diyet yapar ve her ay bir sığır yer. evet azıcık abartiyorum ancak kendisi aylık 20 kilo et yiyor.
    selam ederim kendisine.