• "mubarek olsun"

günde 14 saat uyuyan bi arkadaşın bayram sabahı beni uyandıran mesajı. şükür sesli harfleri çıkarıp yazmamış mesajı.
  • *

merhaba,

bu bir bayram mesajıdır:

biliyorsun, bugün bayram. daha üç gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. bu bir süreçtir. dört günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun. saglık mutluluk dilerim. tabii mutluluk herkese göre değişir.seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? ama sağlık öyle değil. herkes için benzer anlamlar ifade eder.

daha neler diyebilirim ama, yer kalma

* (bkz: #8314091)
  • gönüller..birdir..yollar.ayrı.......olsad.yaşanan..herşey güzeldir.mazide.kasada..biz dost unutmyız.uzakta.olsada.kurban bayramınız..mübarek.....olsun......... .... xxxx.....xxxxx
  • gelmeyen bayram mesajlarıdır. insana ne kadar asosyal oldugunu bir kez daha hatirlatir. sozlugu artik birakmam lazim nidalarinin tercumesidir.
  • allahüme midem erudi vel kazeti vel kuzueti vel tavuketi elhelva elbaklava kebapellezine dolmahüm allahım verbanaa.zira açlık çok fena.iyi bayramlar.
  • "minimalist bayram mesajı"
  • işte bol dualı kombine bi bayram-yeniyıl mesajı:
    '' yeni yılın kellere saç,züğürde para,sıvacıya mala,işsize iş,dişsize diş,olmayana çocuk,üşüyene gocuk,rakıya buz,yemeğe tuz,nazar değmişe hoca,evde kalmışa koca,dırdırcıya akıl,onu çekene sabır vermesini diler bayramınızı ve yeniyılınızı....'' vs vs
    oeehh be !!
  • "yeni yılda maaşına zam, cüzdanına para, suratına sıfat, koluna da bol kız girmesi dileğimle..."

vefalı bir arkadaşımın nevi şahsına münhasır temennileri. lahnet gelsin senin gibi adama.
  • "yeni yıl bayramınız mübarek olsun"
  • günaha girer her kim ki yılbaşını yapa baştacı,
    maazallah götüne girer öbür tarafta süslediği çam ağacı
hesabın var mı? giriş yap