• "sabah binbir zorlukla yaptığı makyajı, akşam hiç üşenmeden silen varlık sizi mi silmeyecek. yapmayın beyler.."
  • evde yalnızım. (sübliminal mesaj içerir)
  • bugun doktora gittim, atesin varmi dedi cikarip cakmagi uzattim 5 dk bakistik... sonra psikologa sevk etti. hastaligim ne acaba lan.
  • türkiye en rüşvetçi ülkeler arasındaymış. ben size dedim demi adamlara 3-5 kuruş verinde bizi listeye almasınlar diye.
  • yazıcıoğlu işhanı ve doğubank yüzünden gaza gelip istanbul'a teknoloji başkenti diyen bakanımız var, ne güzel!

(bkz: erdem çapar)
  • biri bana 'yerinde olsam' diye cümleye başladığında yerini yurdunu yakasım geliyor.
  • "amk çakmağı doğada 300 yılda,ofiste 5 dk ortadan kayboluyo"
  • "kafası olmadan iki hafta yaşayabilen, su altında bir saat durabilen kendi ağırlığının 10 katını kaldırabilen hamam böceğini terlikle öldürebiliyorsun ya. adaletini skyim dünyaaa.."
  • çocuğunun anaokuluna başladığı fotoğraf altına, eşinin ''bak gördün mü çalışıyor olsan bunların tadını çıkartamayacaksın'' yorumuna ''ben her şeyin tadını çıkartırım. merak etme sen.'' şeklinde cevap yazdıktan sonra bir arkadaşımın yaptığı durum güncellemesi.
    '' eşinin çalışmasına izin vermeyen öküzler, bu geceden başlayarak yaptıklarına çok pişman olacaklar''
  • çok merak ediyorum. bu başlığa sadece benim yazdığım tüm entryler mi zamanının ötesine gidiyor yoksa genel olarak buraya yazı yazmak zaten bilet satın almakla eş değer mi?

tanım: şakalı, komiklikli güncellemeler.
hesabın var mı? giriş yap