şükela:  tümü | bugün
 • tv8'de yayınlanan program. şu an suriyeli gelin dolandirıcılığı işleniyor. dede torun dolandırılan mı istersin kuma almak için 30 bin tl dolandırılan mı istersin 10 kez dolandırılan mı istersin. genç bakire avrat alıcam vuyucam kıybacı derken kol gibi...

  suriyelilerden işte böyle hareketlerden bekliyorum, bu malları dolandırın da açlıktan ölüp yok olsunlar.
 • ıstanbul'da birkaç ilçe adı verip "buralarda da kadın toplama yeri var" diyen, konukevlerinin (eski adıyla sığınma evi) yerlerini ifşa eden, o kurumlardaki kadınları risk altına atan vasat program. can güvenliği riski olan kadınlar geliyor o yerlere ama kimin umrunda bu.
  trajikomik olan söyledikten 2 dakika sonra başka bir olay için "kadına şiddet bizim hassas olduğumuz, net olduğumuz bir konu. her şekilde karşıyız." diyor ancak öncesinde bu kadınların kaldığı yerlerden bahsediyor, yarım adres veriyor.

  bir de sunucu yanına almış iş bilmez bir psikolog, biri saçmalıyor, diğeri saçma yorumlar yapıyor falan. ve bu kanal türkiye'nin en çok izlenen kanallarından/programlarından biri.

  bir de her on dakikada bir aile ve sosyal politikalar bakanlığı diyor. destek istiyor. onlar daha bakmakla yükümlü oldukları, kurumlarındaki kişilere bile bakamıyor. kimse size işleyişi en dandik bakanlığın aspb olduğunu söylemedi mi acaba?
 • zeynep kamilde 30-40 yıl önce gerçekleştirildiği iddia edilen çocuk çalma olaylarını işliyorlar uzun süredir.
 • zeynep kamil konusu (#68699186) ile haberim olan tv programı.

  konuyu öyle vasat öyle yapmacık işliyorlar ki 3 gündür saçlarını arkadan toplayan hafif kır saçlı sunucu bir arkadaşın üvey olduğunu ailesinden nasıl öğrendiğini dinliyoruz.

  normal şartlarda normal bir ülkede yer yerinden oynaması, savcıların ve polisin devreye girmesi gerekirken günlerdir aynı jenerikler, programa katılan başka bir kişinin dna test sonuçları ile alakalı merak uyandırma çabaları ve annelik, evlat sevgisi üzerinden gözyaşı demagojisi pompalaması dönüp duruyor ekranlarda.

  siyasi görüşlerini kişiliklerini seversiniz sevmessiniz orasını bilemem ama şu konuyu 20 sene evvel uğur dündar, savaş ay hatta iddia ediyorum sadettin teksoy işlese o hastaneyi yıkarlar, 2 bilemedin 3 program sonunda gazetelerde tutuklanan 8-10 kişinin vesikalarını görürdük, şimdi bütün programı suratında o yılışık gülüşle sunan sunucuların reyting kaygılı ve samimiyetsiz mimikleri üzerinden vicdan mastürbasyonu yapan milyonlarız, hakikaten içimiz geçmiş anasını satayım..
 • yayından kaldırılmıştır (reytinglerde 70-80. sırada gezinmelerinden ötürü)