• trt'de yayınlanmış gece kahvesi adlı programın balık etli şirin sunucusu. bi aralar "en iyi kadın sunucu" ödülünü almıştı magazin gazetecileri derneği'nden.
  • necati göksel'den boşanmış hatta dün itibariyle başka biriyle (kimse artık) evlenmiş trt dilberi.
  • içinin güzelliği yüzüne vurmuş insanlardan biri. ilk tanışmada ve kısacık bir konuşmada bile cana yakınlığı ve düşünceliliği ile ne kadar iyi yürekli biri olduğunu hissettiriveren güleç şahsiyet. şu dönem ufuklar programının da sunuculuğunu yapmaktadır ayrıca.
  • necati göksel ile 27 temmuz 2000'de kadıköy evlendirme dairesi'nde evlenmişlerdi ve nikah davetiyelerinde şöyle yazılıydı;

"bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır denir. biz de bir fincan gece kahvesi'nin o doyumsuz tadında birleşip, büyüyen sevgimize ömrümüze yaymak için atacağımız ilk adımda, sevgi dolu yüzlerinizle, gülen gözlerinizle, her şeyden güzeli o sıcacık yüreklerinizle yanımızda olmanızı diliyoruz."
  • ortaokuldayken 1 sene boyunca ingilizce ögretmenligimi yapmıs, o 1 sene boyunca yüzünden gülümseme bir an olsun düşmemiş kişilik. hem çok güzel, hem çok akıllı, hem de çok başarılı olup bir de her zaman inanılmaz şekilde anlayışlı kalabilen tek insan. cok güzel kişiliği ve etkileyici fiziği sayesinde etrafındaki bütün insanların beyninde "bu benim annem-sevgilim-kızım-karım olsaydı" türü düşünceleri tetiklemeyi başaran dünya tatlısı abla. okulu terkettigi zaman yaşadıgım şok geçmeden kendisini arayıp deliler gibi kızmıştım, suratına zırlamıştım. sonradan duydum ki televizyon insanı olmuş, evlenmiş, ayrılmış, bi daha evlenmiş falaan filan...
    çok cici çok
  • trt'ye katlanabilme sebebim.
  • 1974 doğumlu. hacettepe üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı mezunu. gece kahvesi programı ile en iyi kadın sunucu seçildi, nokta dergisi'nin zirvedekiler 99 seçmesinde ödül aldı.
  • trt3 'te ilk zazaca yayının anonsunu yapmıştır.
  • trt2'de evdeyim adlı dizide oynamaktadır.
  • ankara özel arı kolejinden mezun.
    (bkz: http://ariokullari.cankaya.edu.tr/…ar/m_e_foto3.htm)

edit: 1992'de
hesabın var mı? giriş yap