• çaylak maaşından ne kadar fazla acaba bu ay 201 tl yatmış. zam geldiği belli.
  • benim bilgilerim alınmadı. maaşımı nereye yatıracaksınız ? ilgilenen yok mu. şikayet edicem bak. dolar cinsi istiyorum:)
  • yıl olmuş 2019 hala cevabı aranan, üzerinde aynı bayat espriler yapılan mevzu..

yazar maaşı.. sözlükten alınanı kastediyorsan yok öyle birşey ve bütün esprileri yapıldı.
  • enflasyon üzerinde zam verilerek yatırmış maaştır. en azından benim için. miğferdibi alımları dahil önceki yazarlara intibak yapıldı iddiası var.
  • şu hesap numarami kim alicaksa alsin, baslasin benim maas da artik.. biz boyle anlasmamistik..
  • geriye dönük bordrolarımı görüntülemek istediğimde hata veren mayış olur kendisi. lütfen el atalım.
  • bana da ilk başlarda çok tuhaf gelse de çaylaklıktan yazarlığa geçtikten sonra yeşillenen mesaj kutumda iban numarası talebini görmemle şaşkınlığım iki katına çıktı. şimdilik akmasa da damlıyor.allah sözlüğe zeval vermesin.
  • arkadaşlar 4857 sayılı iş kanunu gereği ekşi sözlük ' ün zam yapma zorunluluğu yoktur.
    ancak yazarlığa kabul edilirken imzalamış olduğunuz sözleşme gereği haftalık aylık veya yıllık entry sayısına göre verilen primler sadece %3 oranında zamlandı.
    yapılan zam her ne kadar enflasyon ile orantılı olmasa da ülkenin hali ortada lütfen bu konuda biraz daha sağ duyulu olalım.
  • yazar maaşının yattığı banka tarafından promosyonlar bile yatmış. allah bereket versin.
  • 3426 tl
hesabın var mı? giriş yap