• sayılırsa eğer köyde arap atıyla beraber 4 köy öteye gitmiştik bi kere.

4 köy dediğime bakma 2 büyük dağ geçiyorsun. vadiden aşağı sonra patikadan yukarı. 4 saat falan sürüyor.

2 dağ arasındaki ovada atın yardırmasıyla alınan zevki tarif edemem. aşağı yukarı şu his. https://youtu.be/_qzpk2ot1ws?t=247
  • juba-güney sudandan , kampala-uganda'ya. elimizde haritaya yok, bir şey yok. neyse ki ülkede tek asfalt yol var. yolu bulmak zor olmadı.
  • adanadan başlayıp kıyıseridi ve canakkale üzerinden istanbul
  • bu bilginin kimseye yararı yok biliyorum ama bi başsağlığı ziyaretine giderken 15 yıl önceye gitmişliğim var.
  • direksiyon sinavindaki 2-3 km lik mesafe. en fazla bu kadar yol katedebildim. arabada zaten benim degildi amk.
  • bursa'dan çıkıp yunanistana, oradan feribotla güney italya'ya (brindisi) geçerek boydan boya bütün italya, sonra sırasıyla slovenya, hırvatistan, bosna, hırvatistan, sırbistan, bulgaristan üzerinden geri dönüş.

evet, tır şöförüyüm.
  • sanırım cetvel ölçümünde amsterdam olabilir.

gidiş şu şekildeydi

izmir, igoumenitsa*, feribotla bari, oradan floransa roma milano venedik vs, isviçre, frankfurt, amsterdam, brüksel, paris, barcelona, madrid, barcelona, nice, kann, monaco, roma, bari, igoumenitsa, izmir

iki buçuk ay
  • istanbul'dan çıkıp sicilya'ya kadar gitmişliğim var. bir daha gitmem hem masraf hem vakit kaybı amk...
  • tüm cote d'azur'u geçerek cenova'dan barselona'ya gittim.
    1 ay sonra aynı yolu geri döndüm.
    giderken st tropez ve andorra'da, dönüşte cannes'da yatılı mola verdim.

kahretsin ki bu bir tatil değil iş seyahatiydi.
  • (bkz: kars)
    (bkz: ani harabeleri)
    açacağın başlığı öpeyim. kime göre en uzak.
hesabın var mı? giriş yap