• teyze olacağım.
  • bursaspor kazandı ona mutlu oldum, bir de bir kutu dondurma götürdüm söylemesi ayıp.
  • tez öneri formum bitmek üzere. hem de gayet ayrıntılı ve sistematik bir yavru oluşmakta :)) bitsin de inek modundan çıkayım ya.
    (bkz: isyanım keke)
  • 12 yıllık kariyerimde dün sigarayı bırakma kararı verdim, 24 saat oldu şu anlık süreç iyi gidiyor. umarım sıkıntısız kurtulurum bu nalet olası pislikten.

edit: 11.10.2017 sadece akşamları içiyordum. bugünden itibaren akşamları da bırakmayı düşünüyorum. akşamları 3-5 arası içiyordum. içmediğim zaman kadınıma sarıyorum. ister istemez tepki veriyorum. buda hem beni hem kadınıma zarar vermekte. umarım akşam sıkıntı yaşamayız. yaşar sakta artık yakarım bir sigara. öfkemi kontrol etmem lazım.

öfke kontrolü hakkında bilgisi olan varsa kısa yeşillendir irse sevinirim.
  • mucizelerin gerçek olduğunu bilmek :)
  • aslında genel olarak mutluluk sebebimle aynı olan sebeptir; küçük şeylere büyük keyifler atfedebiliyorum. hayat bana güzelse çoğunlukla bundan güzeldir. ha kimsenin dönüp bakmayacağı türden şeylere üzülüyor, hatta dert edinebiliyorum. değer verdiğim şeyler de o kadar küçük olabiliyor işte, hepsi bu. boktan şeylere ise gerçekten çok üzülüyorum. bazen ümidimi kaybettiğimi sandığım anlar oluyor ama o sırada hayata niye geldik hatırlıyorum. her zaman hayal kuruyorum, hayatın kısalığına, sistemin insafsızlığına, toplumun genel yargılarına inat. lise son sınıftayken kendime verdiğim sözü hiç unutmuyorum ve uygulayabildiğimi sanıyorum. ''o ne der diye yaşamayacaksın!''. iyiye, güzele, aşka inanıyorum; ötesiyle ilgilenmiyorum. seviliyorsam, bunun en ufak belirtisi bile beni havalara uçurabiliyor. belirtiden söz ediyorum, çünkü alenen gösterilenlerin sahteliğinden gözlerim yanıyor. hem göze sokulmasına gerek yok, hissedebilmek yetiyor. bazı şeyler, kelimelerden daha ikna edici, ayak kesici olabiliyor. sevdiğim, sevildiğim zaman çok güzel oluyorum! birisi yanımda neşe buluyorsa ne ala! mutluluğa sebep çok, fakat özü minimal bakabilmek galiba.
  • aşkın başkentine gidiyor olmak.
  • yılda ancak 1-2 kere görebildiğim, sevdiğim kızla karşılaşmamdan dolayı mutluyum.
  • seyahat
hesabın var mı? giriş yap