• verdiği emek ve ortaya koyduğu sağlığını düşünüp, ailesini düşünüp, onların ona verdiği emeği düşünüp vazgeçen bir yazardır.
  • sildiklerini geri getirebilir. kendisine bir milat belirlemiş olabilir. labilir. bilir.
  • deşifre olmuştur
  • silecekse neden yazarki insan.
  • yalnızdır
    arıyordur
    boğuşuyordur

içindeki doğru notayı arayan insandır. evet ses çıkarmak, duyulmak, fark edilmek ister... bi gaza gelir yazar...
    sonra yine fark edilmez. pişman olur.

çocuktur, büyüyememiştir

ne yapacağını bilemez. bi şey yapmak gerekli mi onu da bilemez.

karasızdır.

bir sınav veriyordur.

ve şunu anlayandır...

bastığım notanın doğruluğu yanlışlığı yok, yeterince beğeniliyorsa doğru, beğenilmiyorsa yanlıştır...

kaypaktır, alkışa göre hareket eder...

tanım: aslında herkes gibidir
  • bir kere korkmuştur. neden, kimden.. çoğu zaman bilemez. ama korktuğu anı hiç unutmaz. bir çırpıda siler. insandır, basit. dener, yanılır. dener, yanılır. dener, sonra belki yine siler.
  • gündem değişmiştir,
    artık aynı fikirde değildir,
    iş işten geçmiştir,
    yazı değerini yitirmiştir..
    t: bir konuda fikir beyan eden yazarın, bir süre sonra yazdığı girdiyi silmesidir.
  • baktım refleksif olarak yazıyor ve yazdıklarımın çoğunu siliyorum, ben de yazmamaya karar verdim. yine de arada yazmakta fayda var tabi..

bunu silerim kesin.
  • yazıyorsan silmeyeceksin... sözlükte de hayatta da... sileceksen yazmayacaksın.. hayatta da.. silinmiyor onlar kalıyor.. (bkz: iki kişinin bildiği sır değildir)
hesabın var mı? giriş yap