• dün ciddi ciddi içimde ukte kalan bir şey oldu bu. kardeşimi beklerken en az 15 kişi gelip "abi cd lâzım mı?" diye sordu.

- abi cd lâzım mı ?
    - hayır lâzım değil, arkadaşımı bekliyorum ben.
    - film, empeüç, diviks, dividi, çeşitlerimiz var..
    - yok kardeş sağol ilgilenmiyorum.

bu şekilde 10-15 farklı ve pek tekin olmayan tiple muhâtab olduktan sonra bunların bâzıları ikinci kez gelmeye başladı :

- abi burda sıkılacağına gel çeşitlerimize bir göz at istersen, gerçi zabıtalar gideli yarım saat oldu malları daha tam seremedik ama...
    - yok kardeş, istemiyorum.

yaklaşık 1.5 saat önce kardeşimle yine oradayken zabıtalar ve polisler vardı. bu tipler de son derece sessiz sedâsız soruyorlardı bu soruları.

kardeşimi beklediğim süre içerisinde zembereğim o kadar gerildi ki "bana cd lâzım, çabuk cd getirin bana!.. cd istiyorum. cd krizim tuttu. cd... cd... cd verin... cd.. abi cd var mı ? program, empeeüç, divikx, dividi ne olursa.... alıp iki dişleyip üç kemirip bırakacam he âbi ? var mı cd ? allâh rızâsı için bir cd bulun bana, parası neyse on misli, yirmi misli var yanımda bak... gıcır gıcır... cd getirin bana..." diye orada hayâtımın oyununu sergilemek istedim.

cd lâzım mı ? ihtiyâcı olan -mp3, divx, dvd, program, ne olursa- bana mesaj atabilir.
  • kurban olarak secilmis arkadasla yurunmektedir:
    -neyse abi iste gece gun gidiyordum surda,...
    (dogru zamanlama beklenerek, yuksek sesle)
    -abi sana ne cd si lazımdı yav kac gundur soyluyodun surekli.

usulca uzaklasılır saka magduru arkadasın debelenmeleri izlenir gulunur.
  • -cd istiyoruuuuummm
    -mine mine mine mine mine mine mine

(bkz: finding nemo)
  • (bkz: das parfum)
  • (bkz: crimsonland)
  • (bkz: kontratak)
  • (bkz: kaşınmak)
  • kadıköy rıhtımında şıkır şıkır, janjanlı bir adam görürseniz kesin bunu yapmış ve cd mafyası tarafından önce zifte bulanıp sonra cd tezgahında bir güzel yuvarlanmıştır. üstüne önce cd kapları yapışan adam sonra bunlar kırılınca içinden çıkan cd ve renkli yazıcıdan a4'e basılıp makasla kesilen etiketleri bünyesine toplayarak güzel bir kombinasyona imza atmıştır.
hesabın var mı? giriş yap