şükela:  tümü | bugün
 • bursa ve istanbulda şubesi bulunan, ögrencileri cesitli programlar yoluyla yurtdışına yollayan ve 10 yıllık bir gecmisi olan bir şirket.
 • 2010 yazında wat programına götürdüğü öğrencilerin mağdur olmasına neden olan şirket. başvurudan başlayıp, işsizlik ve parasızlık yüzünden öğrenciler pes edip türkiye'ye dönene kadar, her aşamada yalan söylemiş, geçiştirmiş, umursamazca davranmışlardır. bütün olayların üstüne, feysbukta kurulan ye-ro mağrdurları adlı gruptaki, kendileri hakkında olumsuz yorumlar yazan üniversite öğrencilerini de dava ettikleri söylenmektedir. çok fenalar bildiğiniz gibi değil. biz yaşadık siz yaşamayın, aman diyim uzak durun.

  uyarı: bahsedilen şikayetler ve olaylar firmanın ankara şubesiyle ilgilidir diğerlerini bilemiyorum.

  ayrıca şu haberlerin de çıkmasına sebep olan şirkettir. emin olmamakla birlikte konsolosluk tarafından uyarıldıklarını da duydum.

  http://www.sondakika.com/…bd-ye-giden-turk-2222396/
  http://www.stargazete.com/…-edildi-haber-291617.htm
 • dış işleri bakanlığı da benimle aynı fikirde olacak ki, şu yazı yollanmış gerekli yerlere.

  http://mersin.edu.tr/…es/dışişleri bak.yazısı_1.pdf
 • kardeşim için work and travel programı ararken karşılaştığımız ve şu anda görüşme aşamasında olduğumuz şirket. şirket ile ilgili bilgisi olan suserlerden yeşillendirme bekliyorum. şimdiye kadar yaptığımız görüşmelerde oldukça pozitif bir imaj çizdiler ancak görülen o ki zamanında büyük problemler yaşatmışlar öğrencilere. yakın zamanda kendileriyle herhangi bir münasebeti olan varsa, bir mesaj kadar uzanığınızdayım.