11542 entry daha
  • inşallah batarlar. bu kadar kötü bir işletme olamaz
  • son beş siparişimde falan kuryelerinin içeceğimi eksik getirdiği uygulama, platform, her ne haltsa. kuryeye "içeceğim gelmemiş diyorum", "canlı desteğe yazın, getirelim" diyorlar.

kesin bir hinlik var, kasıtlı yapıyorlar. tahminim teslimat başı ücret alıyorlar ve ikinci defa ücret almak için yemeğin yanındaki içeceği almıyorlar falan.

bilemiyorum, yazınca da bi saçma geldi şimdi.
  • telefon müşteri hizmetlerini kapatmışlar uygulamadan canlı desteğe yönlendiriyorlar. ilginç olan uygulamadan mesajla canlı destek erişimini de kapatıyorlar. bu siteden yıllarca her gün sipariş verdim yazık artık kullanılamaz duruma getirdiler.
  • müşteri ile iletişim ve iptal olan sipariş konusundaki tavırları sebebi ile hesap ve uygulama silme ile tepki gösterilmesi gereken uygulamadır.
  • hesap ve uygulama silerek cezalandırılması gereken firma hatta gerekirse türkiye çapında boykot edilerek ders verilmeli
  • market uygulamasını mecbur olmadıkça kullanmıyorum. çevremde zaten dışarıda yediğim lokantalar belli. direk onları arayıp komisyon ödemiyorum bu uygulamaya. reklam müziğini zaten youtube’dan duyunca çılgına dönüp kapatıyorum hemen.
  • kendisini nasıl bir sildiysem hayatımdan, hiç yokluğunu hissetmediğim uygulama/web sitesi.

yaşattığı zorluklar hala dün gibi aklımda.
hesabın var mı? giriş yap