• janice denen karakter ekrana geldiğinde televizyonunuzun ayarıyla oynamayın. onun olayı bu. kabullenin.
  • ya... ben şunu farkettim... normal hayatta, boktan durumlarda chandler tarzı espriler yapinca arkanizdan kahkaha sesi gelmiyor... hatta arkadaşlariniz sizle muhabbete geçici aralar verebiliyorlar... denemeyin...
  • kahramanların gerek fiziksel, gerek karakter olarak nasıl değişitiklerini anlamak için ilk ve son sezon epizodlarından birer taneleri art arda izlenebilir. kanımca en çok metamorfoza uğrayan karakter rachel* dır. fare misali incecik sesli, tahta göğüslü, sürekli mızıldanan rachel gitmiş, dolgun göğüslü, konuşması ve tavırlarıyla daha bir dişi rachel gelmiştir. yine, kahramanlardan chandler, daha afacan, sevimli ve garip bir oğlan çocuğu görünümünü zamanla terkedip-ki bu haliyle aşmış komiklikte esprilere malzeme olmuştur-, yine anlaşılmaz espriler yapmaya devam eden ama orta yaş adamı havasına girmiş bir karakter haline dönüşmüştür.
  • ilk bolumden baslayarak izlemek gerekir ve bagimlisi olmaniz kesindir; dur diyeniniz olmayacak ve hangi bolumde duracaginizi bilemeyeceksiniz.. hatta yeni baslayanlar her zaman kiskanilir.. evet ayni bolumleri 10 kere seve seve izlemis insanlar izlememis olduklari bir bolum bulabilseler cok mutlu olurlardi..
    favori karakterler de zaman icinde degisir..
  • baştan sona bir iki kere izleyip artık detaylarla ilgilenme vaktinizin geldiğini düşünmeye başladığınız noktada çooook fazla bölümde uygulayıcı yapımcı olarak zaten adını devamlı gördüğünüz kevin bright'ı yönetmen sıfatının altında da görebileceğiniz bölümlere ağırlık verin. kahkaha sayılarında artış gözlemleyeceğinize inanıyorum. '' its a love based on giving and receiving as well as having and sharing. and the love that they give and have is shared and received. and through this having and giving and sharing and receiving we too can share and love and have and receive.'' zuhahahhahaaa....
  • izlendimi seri halinde izlemekte yarar vardır.tek bölüm olarak izlemek hiç bir şekilde yetmicektir çünkü.
  • friends'i bitirdikten sonra seinfeld'e, ondan sonra da cheers'a geçiceksiniz. hadi kolay gelsin...
  • asla 9.sezondan izlemeye başlamayın.
    bu sezonda işler iyice karışmaktadır
  • jenerikteki dörtlü el çırpmayı yakalamaya çalışın. kodumunun aksağıyla her akşam kavga ediyorum, her seferinde geçiriyorum artık.
  • doğrudur;beklendiğinden çok ama çok daha komiktir.kasıkta ağrı kaçınılmazdır.
hesabın var mı? giriş yap