• arkada gitar çalan da kenan doğulu.
  • https://m.youtube.com/watch?v=c6n6mvekrly

bence güzelliği göreceli olsa da, şu videoda etkileyici bir kadın olduğunu kabul etmeyen, sığırdır. bu kadın, farklı bir kadın. hepinizden yüksek özgüveni var.
  • fazla koko cambonun zararları. keyfi değil sağlıklı yaşamak lazım.
  • gencken de guzel degildi, ama farkliydi ve sesi cok guzeldi. bu kadin baskalasarak yaslanmadi yuz cizgileri hala ayni ama daha yillanmis ve yorgun, o kadar. yalniz su anda sesini kullanim sekli tamamen degismis durumda ve bu -bence- sesinin guzelligini ortmekte. tabii bir de yaptigi yaptigi sarkilarin niteligi de daha degisik. bu nedenle bana hitap etmiyor.
  • benim de dün gece tarkan'a kış güneş'i şarkısını verdiğini öğrendikten sonra eski videolarını izlemem sonucuyla farkına vardığım gerçek. özellikle makyajsız hali inanılmaz çekiciymiş. hiç tahmin etmezdim.
  • doğrudur. hatta şimdiki hali daha güzeldir. işte böyle dünyayı çok afedersiniz sikine takmayınca daimi güzelliğini koruyorsun.
  • yıldız tilbe’nin hala güzel olduğu gerçeğiyle kesişen gerçek. hayır, güzel bir insan olmasını kastetmiyorum; güzellik geçici bir şey değildir, bakımsızlık farklı bir şey. önemsemezsin, psikolojik problemlerin olur ya da madde bağımlılığına bağlı çökmeler yaşayabilirsin ancak yüzünün şekli, kemik yapın değişmez.
  • biraz nefes alıyor.
  • kimse sorulması gerekeni sormamış.
  • aslında başlık tam olarak şöyleydi: yıldız tilbe’nin gençken sesinin ve yüzünün şimdiki halinden çok daha güzel olduğu gerçeği.

tabi ki bu başlığım karakter sınırlamasına takıldı. başlıklar paragraf uzunluğunda olmamalıdır. oldum olası yazma konusunda beceriksizdim zaten. lisede edebiyat dersinde ya da neyse dersin adını tam hatırlamıyorum metne başlık bulma ya da kompozisyon yazma en büyük derdimdi. not olarak en fazla 50 almışımdır. sayısal bir insan olmakla beraber sistemin zorla sözel yaptığı insanlardanım işte.

neyse konumuza gelecek olursak gerçekten gençken güzel kadınmış. gençliğin vermiş olduğu tazelik, duruluk... sesi ise şimdikinden daha güzel nedense. ya kötü alışkanlıklar ya da aşk acısı sesine de zarar vermiş bu kadının. gerçi ona rağmen muhteşem bir sesi var yine de.

şu videoda hem sesi hem kendisi gerçekten muhteşem güzellikte.

işte şurada

edit: link yenilendi.
hesabın var mı? giriş yap