novarosa

  • 216
  • 3
  • 2
  • 2
  • bugün

500t'deki pembe sütyenli kız

şimdi artık ilişkilerin büyük çoğunluğu sosyal medyada başlıyor.kızlara mesaj attığınızda ilk mesajda ne kadar güzel olduğunu söylemeyin. hoşlarına gider ama bu tarz mesajlara asla cevap vermezler.hatta ona özel olarak yazılmış ve dünyanın en güzel iltifatı bile olsa.
mesela bir paylaşımı ile ilgili kırmayacak ve cevap vereceği bir eleştiri olabilir. bu, onda asılmıyor, kendine güvenen güçlü erkek algısı yaratacak.
bir ilişkinin başlaması için karşındakinin tanımak için şans vermesi gerekiyor. kızlar için bu kolay zira erkekler güzel olanı tanımak için şans veriyor.kadınlar da zengin,güçlü ve kariyerli olanı.
eğer çok zengin değilseniz, yakışıklı değilseniz, böyle doktor, avukat, hakim,savcı gibi kızların çok kazandığını bildiği meslekleri de yapmıyorsanız kızların tanımak için şans vermesi zor ve bu şansı kendi çabanızla elde etmelisiniz.
dış görünüşe gelirsek; kesinlikle kaliteli giyinin. erkeğin giydiği kalitesiz giysi hemen belli oluyor. takım elbise giyilen bir iş yapıyorsanız beş yerine iki takım elbiseniz olsun ama kaliteli olsun. ayakkabılar kesinlikle temiz olacak.takım elbisenin altından kol düğmeleri görünecek.
ense traşına dikkat. uzamış enseler erkekte dağınık ve pis bir görünüme sebep oluyor. sigara içiyorsanız dişlere dikkat sararmış hele de siyah lekeler olan dişleriniz varsa kızlarla öpüşmeyi unutun.
saçlarınız dökülmüş ve tepesi açıksa kesinlikle kafayı kazıtıp top sakal bırakın mümkünse de gözlük takın. hemen 5 çocuklu odacı tipinden karizmatik bir erkeğe dönüşürsünüz.
bu konu üzerine kitap bile yazılabilir ama burada noktalayalım.

devamını okuyayım »
11.10.2016 13:49