• üst edit : alın nebahat çehre'nin ağzından dinleyin inanmayan barzo severlere gelsin.

https://youtu.be/ny3du2hkhji?t=1430

daha önceden nebahat çehre'yi sürekli dövdüğü, kafasına bardak koyup ateş ettiği bilinen kadın düşmanı yılmaz güney'in nebahat çehre'yi ayrıldıklarında araba ile ezmesi olayıdır.

olayı bizzat yakın arkadaşı abdurrahman keskiner şöyle anlatıyor.

"çok az kişi bilir bunu. rahmetli yılmaz, nebahat ve ben... bir gün yine gece kulübünde kavga ettiler. nebahat kulübü sinirle terk etti. yılmaz'ın 'dur' demesine hiç aldırmadı. nebahat, elmadağ'da kaldıkları otele doğru koşarken yılmaz otomobiline bindi. sinirle direksiyona geçti. sonra gözümün önünde sevdiği kadını arabayla ezdi. nebahat havada uçtu, arabaya çarptı sonra da kaldırıma... 4 gün hastanede yattı."

kadın düşmanı keko.

edit : yukarıdaki olayın doğruluğunu sorgulayanlar olmuş . olayı anlatan abdurrahman keskiner . kendisi yılmaz güney'in o dönemki yapımcısı ve yediği içtiği bir olan arkadaşıdır.

yılmaz için barzo demiş miydim. dur diyeyim barzo.
  • olayı sadece bundan ibaret de değildir. bu yılmaz denen barzo bir kadının kafasının üzerine içki kadehini koyup tüfekle ateş edecek kadar da geri zekalıdır.

edit:gelen mesajlar üzerine o kadın da nebahat çehre’imiş. bana küfür eden embesiller umarım o ilahlaştırdığınız geri zekalıların birer sabun köpüğü olduğunu kabul etmeyerek solculuk mastrübasyonlarınıza devam edebilirsiniz. çomar dediğiniz güruhtan farkınız yok lan. yazık.
  • bütün gün kadın erkek eşitliği siyaseti yapan sol tayfanın kadının kafasında ki şişeye ateş eden önderi.
    bunun birde global versiyonları var.
    lgbt bireyleri kamplara toplayan özgürlük savaşçısı che ve fidel castro.
    edit: imla
  • devletin hakimini öldüren bir sanatçıdan beklenecek harekettir.

(bkz: yılmaz güney’in yumurtalık hakimi sefa mutlu’yu öldürmesi)
  • bu adam karı kız davasına sanırım hakim öldürmedi mi? öldürdü..

buna rağmen çocuk olduğum zamanlarda hatırlarım ne acıtasyon yaparlardı.. ben sanırdım ki solculuk yüzünden kaçmış bu.

edit : hala bu adamı savunan suserler var. fakat hakimin yerinde sevdiğin bir büyüğün olsaydı ne yapardın deyince sus pus hepsi.. öyle inanmışlar ki hakimin içip sıçıp buna sataştığına, allah o hakimin ailesine sabır versin 46 yıl olmuş hala hakimi suçluyorlar.
  • bir de bu adamı yılmaz erdoğan gibi sinema sektörünü elinde tutan tipler sabah akşam över, her yaptıkları filmde onu anarlar.

(bkz: yılmaz güney'in zorba bir katil olması)
  • şimdi olsa adidas eşofman altıyla tiktok çekecek bir adamdı. fazla abartıyorsunuz.
  • allah aşkına yılmaz güney‘in yaptıklarının onda birini muhafazakar bir oyuncu, yazar yapsaydı adamı taksim’de idam ederdiniz. türk medyası ve türk solu böyle iki yüzlüdür işte. hele bir de kürtse! türk solunun ipi uzun zamandır kürtlerin daha doğrusu pkk'nın elinde olduğundan gıklarını çıkaramazlar.
  • malın biri sende bunu yedin diyor. arkadaş yılmaz güney dağ ayısıdır.
  • efe aydal sen misin?

yazılan bir çok şeye katılıyorum. oyunculuğu bok gibi. yönetmenliğini çok seven var ama sürüyü izleyince nefret ettim. ozan güven v.s. attığı için bitti. bu adam bu zamanda böyle bir şey yapsaydı itin götüne sokup çıkarılmazdı. orada kalırdı öyle.
hesabın var mı? giriş yap