• az once gelen email. nijerya'da cekilen bir piyangodan kazanmisim. hemen arzu ettikleri gibi tum kisisel bilgilerimi, banka hesap ve kredi karti numaralarimi gonderdim. umarim parayi yatirmalari fazla uzun surmez. cok mutluyum.
  • az önce bana da gelen email. allah allah. türkiye'den 2 kişiye aynı anda 1 milyon dolar çıkması şaşırtıcı değil mi? hem de nijerya'dan!!1
  • bir e mail daha geldi ayni yerden. transfer islemleri icin yaklasik $1200 kadar bir para gerekiyormus. hemen gonderdim tabi. kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez demis atalarimiz.
  • bana gelen bir e-postanın konu satırında yazan ibare... ve 1 milyon doları kazanan kişi benim, hıhı.

önce nijerya'dan bir mail gönderip 1 milyon dolar kazandığımı söylediler.

işlemleri başlatabilmek için istedikleri birkaç bin doları eft ile gönderdim ve aradan 48 saat dahi geçmeden para hesabıma yatmıştı.

insanlara güvendim ve karşılığını aldım. işin içinde fesatlık aramamak lazım.

nijerya'yı ve nijeryalıları çok seviyorum!

.

not. ve bir de bunun bir iki sene kadar öncesinden itibaren secret yapmıştım. evrendeki bütün kuantum enerjisi konudan haberdardı yani.

.
  • 1 milyon dolar değerinde wonunuz yani kuzey kore paranız var diyen ingilizce cümle
  • bazılarının, insanların buna nasıl inandığını aklının almadığını söylediği şey. öeh. ne yani, yalan mı söylüyor adamlar? niye böyle bir şey yapsınlar ki?

not: talihlileri tebrik ederim. gözümüz yok paralarında. öbürlerine de aldırmasınlar, sırf çekememezlik...
  • sozluk yazarlarindan ardarda mesajlar gelmesine sebep olan mail. guvenmemeliymisim de, sahteymis de falan filan. insanimiz ne hale gelmis. neden guvenemiyoruz, neden hep bir capanoglu ariyoruz anlamiyorum. biz eskiden boyle degildik, ne oldu bizlere?
  • eskiden bunun farklı versiyonu vardı (bkz: you are 999999 th) gibisinden, o da 1milion us dolars veriyordu, bu ibne mailleri her şekilde engellediğim halde onlarında farklı şekillerde mail göndermesiyle süregelen bir ilişkimiz var. bu parayı niye ısrarla vermek istiyorlar onu da anlamış değilim.
  • patronuma yillar once gelen mailin konusu.

beni cagirdi, bu parayi hemen tahsil edelim dedi. ben o maili hemen silin, kisisel bilgilerinizi paylasmayin, linklere tiklamayin dedim.

hıh, sana cikmadi diye kiskaniyorsun tamam gidebilirsin dedi. sonrasini bilmiyorum, sormadim.
hesabın var mı? giriş yap