• 5 yılda tutmadıysa bundan sonra da artık tutmaz bence boşuna zorlama
  • paylaşılan kanallara baktımda abone sayıları 13, 96, 235 gibi rakamlar bence hepiniz ortak bir kanal kurun abonelerinizi o kanala yönlendirin paraya para demez isim aramak zorunda kalırsınız.
  • uzay hakkında haftalık haber yayınlayan bir kanal. ülkemizde uzaya dair düzgün ve toplu bilgi eksiğini kapatmayı amaçlıyor.

uzay gemisi dünya youtube kanalı
  • klasik yurdum insanı düşünme tarzı yine sürece değil sonuca odaklanmış.

el ile su taşımakla değirmen dönmez.
  • düşünce güzel ancak işe yaramaycak olan halka. kanal açtım yaklaşık 2 ay olacak ads reklam vs taş catlasın 630 abonem oldu. hadi bunu 1000 yaparızda 4000 saat imkansız gibi. zaten bunları yaparken böyle zorlanırken para kazanmak imkansız. özetle düşündükçe tadım kaçıyor. başaranlar nasıl başarıyor arkadaş.
  • yeni kanal açan arkadaşlara başarılar diliyorum elimden geldiğince hepsine abone olup destek olacağım ve bu konuyu da düzenli takip edeceğim.
    god of war ve captain tsubasa oyunları başta olmak üzere birçok oyunu türkçe altyazılı video olarak paylaştığım bir youtube kanalım var.
    2,980 abone ve 1 milyon 200 bin küsür izlenmem var ama istediğim kitleye ulaşamadım destekleriniz ve yorumlarınız çok değerlidir.
    youtube kanalım
  • benim merdiven altı kimya kanalım var
    https://www.youtube.com/…l/uc32hkoafyrfwdzazrv6k-kq
    üşenmezsem yeni videolar da atcam deniz suyundan magnezyum üretmece, kemikten fosfor yapmaca falan gibi ama çok zaman yiyor :d
  • youtube kanalını buyutmek veya izlenme sayisini arttirmak isteyenler yeşillendirebilirler

edit: efendiler yeşil derken doların yeşilinden bahsediyorum milyonlara ulaşmak amacında olanlara özgü
  • çizerliği bıraktım ama gelen aboneye hayır demem

yaklaşık 1.5 senedir yeni video atmıyorum çünkü çizerliği bıraktım, yazılımcı oldum. bazen düşünüyorum lan neden böyle bir şey yaptım diyorum.

2 ay önce de junior android developer olarak çalıştığım iş yerinden istifa ettim. şu an bir yandan da iş arıyorum. bana kalırsa çok değişik bir hayat yaşıyorum. meslek lisesi elektrik-elektronik alanı mezunuyum, lisans olarak da sanat tarihini bitirdim, çizer olmak istemişim sonra bırakmışım. bir ara çizgi roman çıkartacaktım, zamanım yetmedi. en sonunda da yazılımcı olacağım dedim. patron ile yaşadığım sorunlar neticesinde ekinler dize kadar, siksinler seni fizana kadar diyerek istifamı bastım.

lan baya geç olmuş yatayım yavaştan.
hesabın var mı? giriş yap