şükela:  tümü | bugün
 • son derece ilginc hadise...

  http://www.internethaber.com/…s_detail.php?id=72326

  gurduman'inuyarisiyla gelen edit: c:\windows\system32\drivers\etc klasörü içerisinde ki hosts dosyası metin düzenleyici bir programla açılarak :

  208.65.153.238 youtube
  208.65.153.238 youtube.com

  satırlarını eklenebilir. bu sayede tarayıcıya adres olarak youtuba ya da eskisi gibi youtube.com yazdıginda site acilacaktir.
 • 1 nisan şakalarının artık daha erken yapılmaya başlandığına işaret eden olay. ne şakacı kamu kurumlarımız var...
  (bkz: nayir nolamaz)

  edit: şaka değilmiş. nerde yaşadığımız, hangi kafaların bizi yönettiği bir kez daha hatırlatıldı bize, hepsi bu kadar...

  "bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir !...
  www.youtube.com sitesine erişim istanbul 1. sulh ceza mahkemesi'nin 2007/384 sayı ve 06.03.2007 tarihli kararı gereği engellenmiştir.

  access to www.youtube.com site has been suspended in accordance with decision no: 2007/384 dated 06.03.2007 of istanbul first criminal peace court."

  edit 2: gün itibariyle yasak kaldırılmış, canım ülkem yine tüm dünyaya rezil olduğuyla kalmıştır. bu son olsun diyor deli gönül. ama adım gibi eminim ki daha böyle nice "şakalara" maruz kalacağız...

  edit 3: gün itibariyle bir şaka daha yapılmıştır. bakalım 4. edit ne zaman gelecek.

  bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.
  t.c. ankara 12. sulh ceza mahkemesi 17/01/2008 tarih ve 2008/55 nolu kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir.
  access to this web site has been suspended in accordance with decision no: 2008/55 of t.r. ankara 12th criminal court of peace.

  edit 4: 4. edit de gelmiştir ve bundan sonra artık yeni bir edit yapılması düşünülmemektedir. önceleri şahsıma kötü bir şaka gibi gelen olay artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. ayıptır, yazıktır, utançtır..

  bu siteye erişim engellenmiştir

  ankara 1. sulh ceza mahkemesi, 12/03/2008 tarih ve 2008/251 nolu kararı gereği bu siteye erişim telekomünikasyon iletişim başkanliği'nca engellenmiştir.

  access to this web site is banned by "telekomünikasyon iletişim başkanliği" according to the order of: ankara 1. sulh ceza mahkemesi, 12/03/2008 of 2008/251.
 • kitap yasaklayan zihniyetin hala bu saplantısından vageçmediğini gösteren gülünç olaydır.
 • (bkz: antiban)
 • turk'leri, ataturk'e gay diyen bir yunan dallamanin degil, bizzat turk burokrasisinin, uzman olmadigi konularda fikir alma geregi dahi duymadan kendi kafasina gore hareket etmenin faziletine inanmis turk hukukunun rezil edebileceginin ispati.

  sizden utanmaktan dahi icim bunaldi yahu.
 • talihsiz bir gelişme.
  şimdi girip ağız dolusu küfredemeyecek miyiz?

  "athens", "greece" gibi keywordleri aratıp, her videonun altına "nasıl denize döktük sizi ibneler / oh how poured into seawater gay!" yazamayacak mıyız?

  her kadın şarkıcının klibinin altına, "ulan şimdi önümde olsa affetmem..." diye not düşemeyecek miyiz?

  japonya turistik tanıtım videolarının altında dahi "crazy_boy_1907, senin ananı *ikerim!" gibi itaflarla başlayan şahane diyalogları okuyamayacak mıyız?

  olmadı, olmadı vallahiii...
 • hasan cihat orter'i rahat ettirirecek karar.*
 • "abi yarın google news'da milletçe bir numarayız" diyerek karşıladığım bi olaydır. reklamın iyisi kötüsü olmaz derken üstümden geçen tren olsun bu.
 • peki youtube bize erişebilecek mi sorusunu akla getiren eylem.
  hadi ya evimize , kapımıza gelip zorla o saçma videoları izlettirirlerse.
  peki şimdi ne olacak beyaz şovun, ana haber bültenlerinin hali.. nasıl haber yapacaklar.
  biz "bir bana kitap al" eseri yapmak için şevkimizi nereden bulacağız (kimse şevki yılmaz demesin)

  yani 7 milyar (haber bülteni yaklaşımı)- 10 milyon kişi görsün, bu rezillik devam etsin, ama biz yok sayalım. pireye kızıp yorganı yakalım.

  yakın zamanda bu zihniyetle ayaklar üşür efendiler, cırcır olmaktan korkmak lazım.
 • kuzey kore vatandaşlarının kendilerini olduklarından daha özgür, açık bir toplum gibi hissetmelerine sebep olacak gelişmedir.