• renkleri anlatması, ingilizce öğretmesi falan güzel aslında.
  • aynı zamanda 2 milyona yakın abonesi bulunan ailedir. videoya toplamda 10 saniye bakabildim anca ve 2 milyon kişi bunlara abone. hani marjinal bizdik lan.
  • senin gibi babanın haysiyetini, ızdırabını sikeyim. lan insan sırf tık almak için şöyle bir mizansen kullanır mı? kaç para kazanıyorsun yavşak? çocukların da sana benzemiş zaten. fel fecirleri gitmiş, çocuk olmanın hiçbir sempatisi kalmamış yüzlerinde. ne çeşit bir yavşaksın lan sen? yok mu sana hiç dur diyen bir dostun akraban? karın ne diyor bu işe? ne hastalıklı bir ailesiniz lan siz? ızdırabınızı sikeyim sizin...
  • (bkz: iq seviyem düştü)

30 saniye izledim ve iq seviyem 20 puan düştü.

(bkz: ben ne izledim)
  • başlığa ve entrylere bile tahammül edemedim bırak izlemeyi.2 milyon aboneyi okuduğumdan beri bön bön bakıyorum.sanırım amaç bu
  • bunlar ailece psikopat. başka bir açıklaması yok. amerikan filmlerdeki değişik tipi olan ailece katil olanlar var ya ha işte öyle bir izlenim bırakıyor. sanki baba içeri geçecek birini doğrarken kızı gelip hunharca gülecek.

herşey bir yana ne anlatıyor ben anlamadım. komedi mi yoksa eğitici bişey mi yapmak istemişler? bi de milyonlarca izlenmiş. bizim ülkede nasıl boktan bir zevk varmış be.

bu nedir? aniden çıkan oyuncak bebek
  • (bkz: ben iptal)
    siz devam edin.

banu reyiz neredesin, banu reyiizz?!
    (bkz: banu berberoğlu)
  • anne ve babanın artık çocuklarıyla oyun oynamadıklarını, onlarla ilgilenmediklerini, çocuğu yapıp eline tablet, telefon verip onu başından savdığının bir göstergesi olan aile, bu izlenme sayılarına başka türlü ulaşmak mümkün değil.
  • o kızın yapmacık mimikleri falan mide bulandırıcı resmen, çocukluk sempatisi falan kalmamış hiç.

tamamen para kazanmaya endeksli, pis iğrenç bir sanal alışkanlığın kurbanı olmuş zavallılar.

senin o haysiyetsiz suratını s2m ben baba diye.
  • gece gece sinirimi bozmuş, tüm tadımı kaçırmış ailedir.
    (bkz: the bilsons)
    (bkz: family gay)
hesabın var mı? giriş yap