• aha ben!
  • lakabı 'kesinlikle bipolar' olan kadındır. iki burcun birleşmesiyle ciddi bir oynaklık başlar. bazen melankolik, başkalaşan ve neşeli görünür. bu iki birleşmeden kaynaklı değişim hayatının her alanında gerçekleşir.

venüs, satürn'ün çileciliğinden onu uzaklaştırarak ona "ye-iç, sev ve paranı kazan" üçlemesini katar. fakat çoğu zaman satürn'ün katı tarafı baskın geldiği için, sevgiden yoksun buz gibi bir varlık haline dönüşür.

çekingendir ve kendini çekingen/kısıtlayıcı hareket ederse, bu durum alınganlığını geliştirme olasılığını da kısıtlar. ama yine de en sosyal oğlak burcu kadınlarından biridir ve toplumsal ilişkilere daha fazla önem verir.

her işi kelimesi kelimesine yerine getirir ve kendini hep işle yorar. ahlak ve etik sorunlar onu üzer. bir ruh eşi bulmak onun için hayati önem taşısa da, kendini koruduğunu düşünerek hiç bitmeyecek gibi görünen her türlü aşk ilişkilerinden vazgeçer.

kararsızdır. kendini geliştirmek için daima en uygun şartları düşünür. her zaman ölçüp biçer, her seçeneği tartar. denge ve adalete olan ihtiyacı adeta bir saplantı gibidir ve bu tarafı ona her alanda iyi hizmet eder. aşk, hayatına bir amaç katar.
  • bu kadın veya kadınlar evlerden ırak, düşmanların başlarına bile gelemeyesice kadınlardır. öyle ki hayatlarına hayali de olsa girmiş oldukları insanları tamamen kötülükleriyle ele geçirip uyduruk hikayelerle hayatlarını karartmaya bayılırlar. her neyse tavsiyem uzak durunuz. durdurunuz. böylelikle boyunlarda ilmek olmuş ukteleri de bu entry ile yok etmiş oluyoruz.

edit: gaza gelip yazdığım bir entrydi. sırf ukde doldurmak adına böyle terbiyesizlikler hiç bana yakışır hareketler değil. elbette iyisi de vardır kötüsü de.
  • bu kişilerden biri benimdir . gayet mülayim insanımdır . azcık da eğlenceliyim. bilgiyi , öğrenmeyi severim. ee tabi biraz da sivri dilli olabilirim ama yapacak bişey yok . törpülemeye çalışıyorum. kendimi seviyorum kendim ve herkes için iyi olanı yapmaya çalışıyorum. ne de olsa yükselen teraziyiz . venüs etkisi malum.
  • kısaca ben
  • hiç sormadım yükselenini kadının
hesabın var mı? giriş yap