• ilk teslimatın 2025-2026 gibi gerçekleşmesi düşünülen satın alma işlemidir. tane başına 85 milyon dolar fiyatlama yapıldığı iddia edilmektedir.

kesin anlaşmanın 2021'de imzalanacağı da iddialar arasındadır.

https://twitter.com/…yna/status/1285487862297788425
  • 40 yaşındaki türk f-16larını kartalın bıldırcını avlaması gibi avlamalarını sağlayacak olay.
  • içerdeki yunanlı kavatları çok memnun etmiş hadise.
  • akp'nin yanlış politikaları sonucu, komşumuzun güçlenmesine/güçlendirilmesine izin verilmesidir.
    ülkemizin akp'den bir an önce kurtulması dileğiyle yoksa işimiz iş. yanlış üzerine yanlış yapıyor adamlar.

edit: akpyi eleştirmeyin diyen var. ee kimi eleştirelim, 20 senedir ülkeyi ben mi yönetiyorum? tek adam rejimi var istediklerini yapıyorlar. ülke bu sistemle uçacak diyen ben miyim..

bir kere sorumluluk alın da hata yaptık deyin.

halk olarak oy vermeyin de kurtulalım şunlardan.
  • en yüksek binanın tepesine çıkıp levye atarız.
  • boşuna masraf yapıyorlar. yunanlılara karşı bu psikolojik üstünlük bizde olduğu sürece f45 alsalar boşa gidecektir.
  • değerli dostumuz trump'ın bize bir kazığıdır. papazı da verdik ne istiyorsun? as gideli çok oldu yoksa kızı mı istiyorsun?
  • hava ve deniz kuvvetlerine yaptığı yatırımlarla üstün hale gelen yunanlıların palazlanmasına vesile olacak durumdur.
  • uçaklarda gitti
    para da gitti
    hep ayranımız döküldü hem de g....z s....i
  • egede işler karışır havada pekte atar yapamayız artık. bize vercekleri uçakları yunanlılara çaktılar üstüne bide ekstra karda koymuştur amerika. bu amerika bildiğin barzo galerici dünyanın üstüne çökmüş istediği gibi at koşturuyor.
238 entry daha
hesabın var mı? giriş yap