• ırk özelliğinden olsa gerek, bir çoğu kalın ayak bilekli, kalın kemikli, pek öyle çıtı pıtı değil, aksine, tabiri caizse, devlet gibi kadınlardır.
    şehirlerde yaşayanları da şehir devleti gibidir.
  • dişi bir arkadaşımın tabiriyle "bunların memeler tam kafa gömmelik"

ben bu kadar net ifade edemem kendimi açıkçası..
  • demo versiyonlari izmir'den download edilebilir.
  • asılacaksan ingiliz ipiyle, basılacaksan rum kızıyla.
    diye bir laf vardır.
  • kendi sözlüğünde "türk erkeki" adında başlık açıp iyi kötü birşeyler yazmış mıdır acaba diye merak içinde bırakan karşı kıyının kızı*
  • kendisi de bir yunan kızı olan arkdaşımın ağzından;

"yunanistanda kızlar çok bakımlı ve güzel olmak zorundalar, çünkü kadın erkek nüfusu birbirini dengelemiyor. özellikle bizim yaşlarımızda olan erkek sayısı fazla değil, etrafta çok fazla kız olduğu için erkekler dönüp bakmıyorlar bile çoğu zaman. bu yüzden bir kızın sevgili bulabilmesi için çok güzel olması gerekiyor. yakın zamana kadar bıyıklarımızı almıyorduk ama son dönemde almaya başladık (5 sene önce bu yunan grubuyla tanıştığımızda gerçekten bıyıklarını almıyordu hiçbiri). "

kendi gözlemlerime gelirse; türk kızından seks konusundaki rahatlıkları hariç hiçbir farkları yok, hatta dini konularda ortalama bir türk kızından çok daha tutucular diyebilirim.
    ama çok süper arkadaş oluyorlar. severim kendilerini
  • mayıs-haziran dedin mi, yaklaşık yüzde 80' inin, hadi bilemedin yüzde 78' inin facebook profillerinde bikinili fotoğrafları oluyor. temmuz-ağustos gibi ise bu oran yüzde yüz olmasa bile, yüzde 98' e kadar falan çıkıyor.
    not: izmir-atina arası uçakla 1 saat.
  • çok yakından iki tanesini tanıdım ve ortak tek noktalarının konuştukları dil olduğunu gördüm.neymiş efem genellemeler yanlışmış.çok severim o ayrı.
  • yok rus yok finlandiyalı hatunlar gelsin derken sonunda bari komşu olsun, hem huyu suyu da benzer bahanesine sığınılarak bazı türk erkekleri tarafından baş tacı edilecek kızlardır. yalnız sorarlar adama madem huyu benzeyecekti aslına rağbet etmeden niye meylettin dışarıya diye. eh bu da "bizimkilerden umudum kalmadı, ev danasından öküz etmiyorlar bari gideyim komşunun tosunu olayım" şeklinde cevaplanır herhalde. ha gerçi komşunun tosunu olayım derken alimallah sucuk filan ederler ki orası ayrı mesele. e sen öküz olursan insiyatif tabi karşındakine geçer be kardeşim!
hesabın var mı? giriş yap