şükela:  tümü | bugün
  • eskisehir kilicoglu anadolu lisesinin gelmis gecmis en iyi ingilizce hocasi.
  • bugün hakim karşısına çıkmış olan bir öğretmen.

ilgili habere göre davanın öteki sanığı ünal şengezerin ifadesinde şöyle bir söylem bulunmaktadır: "polisler ifadede çantanın sahibi olarak yusuf demir’in ismini verirsem serbest kalacağımı söyledi. ben de yusuf’un ismini verdim."
  • potansiyeli çok yüksektir.

şu ana kadar milli takım seçimi olarak avusturya olarak görünmekte ve avusturya adına forma giydiği 22 u15&u17 maçında 19 gol atmıştır.
  • fatih terimin transferini istediği söylenen, fm'ye göre adam olacak çocuklardan. umarım avusturya'ya kaptırmayız.
  • gent'e müthiş gol atmış türk asıllı oyuncu. işin ilginci çocuğun çok büyük potansiyelli olduğu en az 3-4 yıldır söyleniyor. hala milli takım için bir girişim yoksa büyük skandal. milli takıma bir an önce kazandırılmalı.

gol
  • bakın bu soyadında demir geçen elemanlara hep messi olacak gözüyle bakılıp nazar değdiriliyo.
    (bkz: muhammed demirci)
    (bkz: muhammed demir)
    (bkz: emre demir)

aman bu çocuğa nazar değmesin ilk defa adını duydum bugün ve golünü izledim, harika bir gol atmış gent’e. inşallah türk milli takımını seçer. yürüyedur koçum..
  • geleceği çok parlak olan futbolcu. avusturya milli takımına gitmek üzere. avusturya u21 takımına seçilmiş eğer avusturya milli takımında bir eksiklik olursa avusturya milli takımına seçilebilecek yedek listede yer alıyormuş. federasyon umarım oyuncuyla daha fazla vakit kaybetmeden iletişime geçer.
  • kaptirilmamasi gereken yetenek.
  • böyle devam ederse büyük ihtimalle avusturya milli takımınin euro 2021 kadrosuna girecek. onlar da türkiye'ye kaptırmak istemeyeceklerdir. ekrem dağ ve kaleci ramazan'dan sonra sanıyorum ki son yıllarda avusturya milli takımında oynayan üçüncü türk asıllı oyuncu olacak.

birkaç yazarın hatırlatmasıyla ekleme: veli kavlak ve yasin pehlivan da vardı.
    ekleme 2: ümit korkmaz da var.
  • üzerine düşülürse türkiye milli takımını tercih edeceğini düşündüğüm süper yetenek.

milli takımımızda kilit açmadaki eksikliğimizi sadece cengize yıkmamak için yusuf demir'i bir an önce a milli yapmamız şart. yoksa mesut özil gibi büyük kayıp olur.