şükela:  tümü | bugün
  • ıticidir. hele bu erkek sevgilinse baya itici geliyo insana. hayalinde canlanir bi an koskoca adam suda cirpiniyo. ahahha ya yazarken bile guluyorum. baya komik.
  • gitsin hamamda yüzsün.
  • hele boğulduysa daha da iticidir.

edit: ironi tabi ki arkadaşlar bunu da yazdırtmayın artık
  • yüzmeye ve denize bayılırım iddialıyımdır da. bir arkadaşım var çok kıymetli, çok güzel insan. ama hidrofobik. suya ayağını dahi sokmayan cinsten. ayıp olmayacak olsa yıkanmaz. böylesi bir adam. bi de en sevdiği şey denizi izlemek. sadece izlemek. gel sana ben öğreteyim o izlediğin denizi bir de içindeyken gör diyorum onu da kabul etmiyor belki biraz da gurur yapıyor. bir gün kazara denize düşsem ne yaparsın, dedim. rengi attı, bakamam bile dedi. belki de o an şoka girip yardım bile çağıramayacak. yanında bulunan kişinin ,ben ya da başkası, denize düşme lüksü yok.
    kıssadan hisse yüzme bilmeyen erkek/kadın yanında tam olarak güvende hissedemediğiniz kişidir. hepimizin can güvenliği adına imkanı olan herkes yüzmeyi öğrenmeli.
  • çorak toprak insanıdır..
  • tahta gibi kalbi vardır, hayatta batmaz
  • benim bu.

7 yaşındayken en yakın arkadaşım boğuldu, cesedini gördüğüm için 2 ay boyunca uyuyamadım. binalarının yakınından geçemedim.

arkadaşım boğulduktan 1 hafta sonra karşı apartmanda oturan arkadaşımın babası boğuldu.

sonraki süreçte bulunduğumuz semtten 3-5 delikanlı daha boğuldu.

bu süreçlerin ardından bırak denize girmeyi, gemiyle karşı kıyıya geçmeye bile korkuyordum.

sonra yendim bu korkuyu ama bi' türlü adam akıllı yüzemiyorum. suyun içine girip abidik, gubidik hareketler yapıyorum.
  • benim için iticiliği olmayan erkek. herkes her boku bilmek zorunda değil, mükemmel insanlar değiliz.
  • yüzme bilenden çok farkı olmayan erkektir.

o kadar sene lisanslı yüzdük de ne oldu hani.. kimisinin küçüklükten kalma korkuları kimisinin de imkansızlıkları vardır. elestirilecek bir durum değil. hayat herkese eşit davranmıyor..
  • yüzmeyle ilgili kötü anıları yoksa yüksek ihtimalle suyun üstünde durmayı bilmiyordur. çok basit bir yolu var aslında. kollarınızı süngerbob gibi dalgalandırın. ayaklarınızı da hafifçe ileri geri sallayın. tebrikler, suyun üstünde durmayı öğrendiniz.