• ben kendi adıma üzülüyorum bu insanlara. yahu adama isnat edilen suçlara bak. 2006 da fettullah ile görüşmüş. ulan bu suçsa akp'yi kapatın komple...

not: fanatizminiz yerin dibine batsın, galatasaraylıyım.
  • eski fenerbahçe futbolcusu demek ne kadar zavallı bir bakış açısıdır ? adam fenerbahçe ile 3 maç oynamış.
    bu adama firari diyorlar da beylikdüzü'nde halısaha işleten bir adam nasıl firari olabilir?

edit: bir yazar arkadaştan gelen infoyu eklemek isterim. toplam 36 dakika oyunda kalmış. lütfen algı yaratmayın.
  • cincon whatsapp gruplarını harekete geçirmiş fetöcü futbolcu.

fenerde bulunduğu dönem 6 ay. toplam forma giydiği süre 18 dakika. oyuncu bjk altyapısından çıkmış göztepe, konya,bursa, altay ve 1922 konyaspor olmak üzere bir çok takımda forma giymiş ve en az süre aldığı takım 18 (on sekiz) dakikayla fenerbahçe.

bunlar cidden allahsız. işleri güçleri algı. etik anlayışı yok. yeter ki dua himmet algı bi şekilde şampiyon olsunlar.
  • profesyonel kariyerinde 331 maçın sadece 3 (üç) maçını fenerbahçede oynamış fetö firarisi eski futbolcu. bir tinersporlu olarak düşüncem; fetö-fenerbahçe adlarını aynı cümlede kullanabilmek için bu adama fenerbahçeli eski futbolcu demek baya baya şerefsizliktir götlüktür.
  • turkiye'de ismi en cok ornek verilen futbolculardan. ne zaman kucuk takimlarda cok gol atip buyuk takimlara transfer olan futbolcu olsun "zafer biryol gibi olur" ornegi verilir. bu adam cunku fenerbahce'ye gol krali olarak geldi, 1 sene sonra hic gol atamadan baska takima gitti. o 1 senenin de yarisini sakat olarak gecirdi.

alex de souza zafer hakkinda hayatimda gordugum en sessiz futbolcuydu, antremana gelir gider kimseyle konusmazdi dedi.
  • poyraz karayel dizisinin kötü adamı engin belli tarafından canlandırılan karakter.

konyaspor'un golcüsünün soyadından başka bir soyad bulamadınız mı?
  • gecenlerde attigi bi tweetiyle gulumsetmistir.

--- spoiler ---

oglum emirhan bugun futbol hayatinin ilk golünü atti.nasimi atti? babasi gibi kaleciden dönen topu:)))

--- spoiler ---
  • dün katıldığım bir ödül töreninde yıllar sonra ağlamama sebebiyet vermiş yürekli, yetenekli ve bir o kadar mütevazı futbolcu.

-hem kan kanseri olan ablana iliklerini verceksin hemde gol kralı olacaksın üstüne üstlük verilen ödül sonrası "ben bu kadar yetenekli olduğumu bilmiyordum" diyecek kadar mutevazi olacaksın. alnından öperim senin.
  • adı taylan olsaydı esmer ve yavşak olurdu..

(bkz: adı taylan olanların esmer ve yavşak olması)
  • yıllardır kaçak olan adam büyükçekmece'de mi yakalanmış. şu kalibredeki adamları devlete sızdıranları tarih gerçekten affetmesin ya.
hesabın var mı? giriş yap