• (bkz: yeni türkiye)
  • kedilere köpeklere bile tuvalet eğitimi verilebilirken bazı insanlara bu eğitimin verilememesi gerçekten yürek burkuyor.

tanım: yürek burkan kadın.
  • eski bir lc waikiki satış danışmanı olarak bela okuduğum kadındır. kabinlere ped yapıştıranlar, donu yırtılırcasına osuranlar, soğan gibi ter kokanlar .... insanlıktan soğuttular beni allahın belaları.
  • çok şükür bugün de insanlıktan utandık.

tanım: terbiyesiz.
  • nasıl ruh hastalarıyla aynı ortamlarda bulunuyoruza somut bir örnektir. kesinlikle akli dengesi bozuk olmalı. tespit edilebilir sanki dikkatli bir incelemeyle. ancak, neye yarar o ayrı konu. çok geçmiş olsun diyorum.
  • yeni bir süreç başlatmasından korktuğum kadındır.
    (bkz: hastaneye sıçan teyze ile başlayan süreç)
  • lisedeyken yüzme dersinde soyunma kabinine kakasını yapmıştı anna diye bir kız.ben o zaman acımasız ve zalim bir ergen olarak herkese anlatmıştım ve anna'nın annesinden daha sonrası yalan iddiada bulunduğum için fırçayı yemiştim.neyse ki,büyüklere de pek saygım olmadığı için umrumda olmamıştı.
    köpeğim bile asfalta değil de toprağa yapmasını gerektiğini seçebilirken,politik bir statement olmadığı sürece fazlasıyla kınıyorum.anna ismini verdim kusura bakma artık.sıçmasaydın iyidi.
  • çalıştığım zara muadili firmada kabin içerisinde poşet içinde idrar bulduğum olayla ilintili durumdur.gerçekten nasıl bi psikoloji anlaması güç.allah ,bu gibi insanlarla aynı havayı solumak zorunda olan bizlere sabır versin.başlık sahibine de geçmiş olsun.
    edit:altta birisi de demiş ki "çalışanın ilk defa gerçekten çalışmasını sağlamış"
    bakın zara ile bir ilgim yok.ama bu nasıl
    kötü zihniyettir.senin bokunu temizlemek için o adamlar orda değiller .onların amacı satış.
  • bu tarz mağazaların çoğunda müşterinin kullanımına açık tuvalet yok. bu da bir ihtiyaç olarak değerlendirilmeli bence.

tabi burası avm imiş avm içinde illaki vardır. sözüm genel olarak
  • kokusunu bırakarak "... was here" mesajı vermeye çalışmıştır. hayvani bir dürtüdür. hor görmemek lazım. o da bir canlı sonuçta.
hesabın var mı? giriş yap