• oturduğum muhite yakın diye bu firmadan araç kiralamak istedim ancak bir firmadan neden araç kiralanmaz uyarısını, telefonla rezervasyon yapmak için müşteri hizmetlerini aradığımda her 2 seferde de telefonu meşgule düşürmesinden anlamış oldum. siteleri işe yaramaz. müşteri hizmetleri de aynıymış demek ki!

uzak durun. garenta, enterprise ve sixt gibi firmalar varken aman diyeyim.
  • bursa bayisi oldukça profesyonel hizmet vermektedir.
  • çözüm odaklı firmadır. gittikçe büyümektedir.
  • drop bedeli (tek yön ücreti) şuana kadar bulduğum en düşük araç kiralama firması.

ekonomik (yani b sınıfı diyebiliriz) arabalar için 110 lira, orta (c sınıfı) arabalar için 220 lira istanbul-ızmir arası tek yön ücreti çıkardılar.
  • kurumsallıktan uzak bir firmadır 6 gün araç kiraladım golf yada jetta kiralamak için gittim. ellerinde boşta araç olduğunu söylemelerine rağmen vermediler ve astra 2015 model 100 bin km de astra verdiler. arabanın motorundan ses geliyordu. allah tan bende patlamadı. kredi kartını sadece provizyon amaçlı kullandılar. araç parasını nakit aldılar bir güzel tarafı da bu ama central den bir daha şaşmam.
  • uzak durulması gereken araç kiralama şirketidir.

iş amaçlı 2 adet egea kiraladık, birisinin patlak lastiğini şişirip getirmişler 2 saat sonra lastik indi, aradım araç sizin sorumluluğunuzda isterseniz anlaşmalı lastikçimizin adresini verelim götürün dediler. sanki aracı tamir ettirmek için kiralamışız... ikincisinde ise araç ilkyardım kiti yoktu ve frenlerinden ses geliyordu. ve totalde kiraladığımız 3 aracın da silecek suyu bitikti.
  • işe alım aşamasında ahlak yoksunluğu arayan firma olabilir. kaskom ikame aracı bu firma üzerinden verdi, vermez olaydı. erkeğinde kadınında ne edep var ne eğitim. gördüğünüz yerde kaçın, kredi kartınızdan hırsızlık yapmak için an kolluyorlar.
  • yıl olmuş 2020 çalışanlar ofislerde sigara içmektedir.
  • ucuz fiyatlarına yanılıp ticari ilişkiye girmeyin, araç kiralamayın.

istikrarlı olarak yalan söylüyorlar. cahil ve amatörler.
hesabın var mı? giriş yap