• "türkiye'nin 1 numaralı zaman öldürme sitesi" sloganlı, hem gerekli hem gereksiz bir dolu şeyin bulunabildiği başarılı site: http://www.zevzek.com/
  • allah allah , sadece nasıl bir siteymiş diye bakayım derken 30 dk mi hiç etmiş burası yahu..vay canına...öyle bir site..
  • merakima yenilerek çok basarili bir fal isimli kismina girip, sonucunda kendimi gerizekali gibi hissetmeme sebebiyet veren sitedir. bunun disinda genel olarak zaman geçirmek için birebir.
  • internet kullanımına başladığım yıllarda ilk üye olduğum siteydi sanırım, çok kafa üyeleri, eğlenceli zirveleri felan vardı. şimdilerde tamamen kapanmış, gitmiş. o gittikten sonra kalbimdeki yara hiç yok olmadı lan.
  • hiçbir işe yaramayan büyük kırmızı buton'una hasret kaldığımız site. bir de ta zamanında webmaster'ının elinde cd ekrana baktığı bir fotoğrafı vardı. kapanmış, yalan olmuş site.
  • internet dünyasının eğlenceli durak noktalarından biriydi kendileri.
  • oğlum ben bu sitenin adresini girip de kapanmış olduğunu görünce çok üzülüyorum lan. her sene acaba bir gelişme var mı diye bakarım. şimdi gene yazdım. yok.

sanırım orta yaş krizi. yaşlanıyoruz aq.
  • 2004 - 2006 civarı aktiftim. amerika da yaşayan bir çiftin kurduğu geyik - komedi ağırlıklı forum sitesydi.

ekşi sozluk dahi hiç bir platformdan o tadı alamadım daha sonraları.

şanslı az kişinin bildiği internet efsaneleri arasındadır.
  • ne güzel insanlar vardı. oradan tanıdığım arkadaşlarımla hala görüşüyorum. canlarım benim. ne güzel günlerdi. niye kapattın siteyi raton:(
  • zamanında burada tuttuğum günlüğümü site kapanır düşüncesiyle kaydetmiştim. bi 20 yıl sonra açıp okurum artık.
hesabın var mı? giriş yap