şükela:  tümü | bugün
  • daha önce söyledim, şimdi de söyleyeceğim. zeynep bastık şişirilmiş bir balon değil bildiğin şişirilmiş bir zeplindir.
  • yanlış olan bilgi. zira türkiye'nin adele'i adele'dir.

(bkz: adele'in türk olması)*
  • 50 kilo daha alıp tüm dünyaya adını duyurursa tamamdır.
  • gerçekten de zihinsel engellilik gerektirir sanırım bu savı ortaya koymak...

pessss doğrusu...

paranot:
    sanırım haters üretip isminden söz ettirmek için bazı "görevli" yazarlar mevcut... yani bu tamamen popülaritenin bir şekilde devamlılığı, haters/lovers çatışması gibi.

ne demiş amerikalı iş adamı phineas taylor barnum, "reklamın iyisi kötüsü olmaz" di mi bastık, nası pazarlayacaklar seni yoksa...
  • zeynep bastık adlı tamamen pr ürünü bi üne sahip kişinin yine durduk yere abartıldığı başlıktır.
    türkiye’nin adele’i kibariye’dir diye düzelteceğim de kibariye’ye ayıp olacak.
    adele, ingiltere’nin kibariye’sidir.
  • böyle de kıytırık bir yorumcu, işte böyle böyle popüler oluyor. sanırım bu kadının da burada trolleri mevcut.
  • hatalı önerme. doğrusu için:
    (bkz: adele ingiltere'nin zeynep bastık'ıdır)
  • berkcan güven de türkiye'nin eminem'idir şeklinde devam edebilir.
  • can yaman'ınıza bir
    zeynep bastık'ınıza iki.

g*t*mle bile gülemediğim yakıştırma.
  • daha önce de söylemiştim, tekrar söyleyeyim. bendeniz ölümüne heavy metalciyim. bundan birkaç ay önce kız arkadaşım mutlu olsun diye bu ablanın konserine gittim. gitmeden ben de sizin gibi atıp tutuyordum. bu ablayı ve orkestrasını canlı izleyin. düşünceleriniz tamamen değişecek. tek kelimeyle müthiş.