• yol yordam adlı itici parodi dizisinin ekibinden bir kimse. blog sayfasındaki kederli yazılarına baktıktan sonra arkaoda'ya bayramlıklarını kuşanıp gelen şen şahsın dublörü olduğuna eminim artık. ayrıca zaten üç-dört dakika süren mini korkunç videolarda bölüm başına on yedi kez ellerini birbirine vurarak oynadığı karaktere şaşırma efekti vermekten vazgeçmesi gerekiyor, genelde sizler gibi eve kapanıp yol yordam arayan entelektüeller değil de güne gidip böreğin tarifine şaşıran hanım teyzeler öyle şaşırıyor çünkü.
  • izledikçe nefret edeceğimi düşünürken, izledikçe sevmeye başladım. ilginç bir noktaya doğru gidiyoruz.
  • bayağı uzun zaman önceden tanır o zamanlar pek bir anlam veremezdim kendisine ama son işleri kutsal motor da dönen geyiklerden sonra gördüm ki aynı biz. yani bizim arkadaşlarla yaptığımız geyiği çeviriyorlar resmen vallahi pes. son zamanlarda severek izlediğim ve güldüğüm nadir işlerden. good job karşim.
  • sana laflar hazırladım zeynep ocak

kıraathane; 'sinema goygoy programı yapalım' güzel fikrini çöp etmiş bir deneme. bunun sebeplerinden ilki sensin. (diğerleri ise hasan cömert'in muhabbetşinas olmayışı ve kaan karsan+utku ögetürk ikilisinin muhabbet dengi insan bulmakta zorlanması.)
    çünkü sinemadan ne kadar çaktığın meçhul ve overdose tiki ve 'entel' sentezinle boğuyorsun. hayvan'ı her yere sıkıştırman ve abuk ünlemeli soru cümleleriyle komedi çıkarmaya çalışman bir an önce ölsün.

kutsal motor kanalını gözümde piç eden şey sensin zeynep ocak. yerine sinemadan anlayan ve eğlenceli bir kadın bırak n'olur.
  • cok uzun zamandir taniyip (tabii ki sosyal medyadan) severdim, kutsal motor ile anladim ki son zamanlarda en cok guldugum insanmis kendisi. bunun sebebi mizah anlayisindaki seviyesizlige kendimi acayip yakin hissetmem olabilir.
    ayrica hic sevmedigim “kardesim” igrencligi bu kadar mi yakisir bir insana oof baya seviyomusum.
  • mizacını ve ses tonunu russian doll'daki bağyana benzettiğim kişi.
    https://www.imdb.com/…5169/mediaviewer/rm3863833088
  • aşırı ünlülerle kısa görüşmeler adlı youtube programında ünlülere sorduğu "ıssız bir adaya düşsen yanına ergen mi yaşlı mı alırsın?" sorusuna o haftaki konuğu ne derse desin kesinlikle "aynen ya bence de ergen alınır mı hiç kesin yaşlı alırdım ben de!" veya "aynen ya bence de yaşlı alınır mı hiç kesin ergen alırdım ben de!" demesiyle kendisinin kendi düşüncelerini söylemeyip muhabbeti komik ve samimi tonda ilerletmeye çalıştığı hissiyatına kapıldım nedense.
  • günden güne kendini aşan süper kadın. mustafa uslu'dan siyad'a, havuz medyasından ahmet kural'a, mehmet turgut'tan michael jackson'a saydırmadığı kalmayan bir deli yürek. böyle korkusuz kadınlara bayılıyorum. en son mohaç meydan muharebesi yorumuyla zirveyi gördüğünü düşünüyorum. bu hızla yükselmeye devam ederse kutsal motordan ayrılıp kendi kanalını kurar bu kız. tiksindiğim kardeşim lafını tek yakıştırdığım insandır ayrıca. zeynep ocak dışındaki insanlara bu laf yasaklansın.
  • "bir insan ekşi sözlük tarafından destekleniyorsa otursun bir 5 dk düşünsün 'ben nerede hata yaptım?' diye" sözünün sahibi. evet zeynep ocak, düşün bakalım sen nerede hata yaptın? asgshdjkfl kendisini kutsal motor'dan önce hiç tanımıyordum ama şimdi oldukça beğeniyorum. zaman zaman tutarlılığınla da göz dolduruyorsun kardeşim. sjahdkd

before
    - bi' adaya düşsen yanına ergen mi alırsın yaşlı mı?
    +yaşlı alırım.
    - kesinlikle ben de, biliyor musun? ergen hiç çekilmez.

after
    - peki, bi' adaya düşsen yanına ergen mi alırsın yaşlı mı?
    + kesin ergen alırım.
    - gerçekten. şu soruya yaşlı diyen çıkmadı. bu soruda herkes çok mantıklı. kim yaşlı alır abi? ahkzjhdlsjf

(bkz: aşırı ünlülerle kısa görüşmeler)
  • kutsal motor'un rock'n roll princess'ı. şimdiye kadar yapılan en iyi tanım diyebilir miyiz karşim? (diyebiliriz.) bence de diyebiliriz. helal sana be kardeşim.
hesabın var mı? giriş yap